To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

Literatura i inne źródła. - Colin Lewis

Anonymous - 2007-01-02, 13:40
Temat postu: Colin Lewis
Witam.

Mam pytanie - czy ktoś z Was miał może styczność z pozycją "Bonsai" (czasem jest poddtytuł "sposób na...") Colina Lewisa? Ciekawa jestem, czy warto na to wydawać pieniądze, czy może od razu kupić Tomlinsona? Wiem, wiem - Tomlinson to podstawa (i tak go kupię), ale zainteresowała mnie ta mniejsza pozycja również. Wiecie coś o niej?

pozdrawiam
ann be.

Anonymous - 2007-01-02, 15:46

Jesli lubisz ogladac obrazki to tak. Ale nie umywa sie do Tomlinsona. W tym samym przedziale cenowym od niej wolałbym Kawollka lub Płochockiego.
Anonymous - 2007-01-02, 19:35

Takem myślała :) Ograniczyłam się tymczasem do Tomlinsona.
Dzięki.

ann.

szef - 2007-01-02, 20:52

A ja sie nie zgodze, nie jest zła. Orazków jest troszkę, ale to tylko na jej korzyśc, a tekst pisany jest dość drobną czcionką i sporo informacji zmieściło sie na tych prawie 130 stronach. Myśle, ze warto ja przeczytać, szczególnie że jest jedną z niewielu książek, która nie jest częściową kopią Tomlinsona. :spoko:
Anonymous - 2007-01-03, 07:45

Jest też jedną z niewielu książek, które są na szczęście dostępne (nie licząc oczywiście mini-poradników), tak więc, jeśli poczuję niedosyt i głód po tej głównej - zawsze mogę nadrobić.

ann.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group