To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

Wystawy, targi, spotkania - Galeria Piwnica w Zlociencu

Anonymous - 2007-07-02, 22:40
Temat postu: Galeria Piwnica w Zlociencu
Dzis w moim niewielkim miasteczku mialo miejsce otwarcie galerii.W otoczeniu obrazow,dzbanow i haftow mozna bylo podziwiac rowniez zywe rzezby Jacka Grzelaka.Swoimi drzewkami Jacek uswietnil otwarcie wystawy i zawladnal wszystkimi ogladajacymi ;-) Pokazal Trojeczke,Perkoza,Strzalke oraz wiele innych drzewek.Wiele osob po raz pierwszy moglo zobaczyc zywe okazy bonsai,a ich westchnieniom i zachwytom nie bylo konca. :lol: Dzieki Jacku!
Jacek Grzelak - 2007-07-02, 23:57

Tak , to prawda , mimo ulewnych strug deszczu za oknem , zainteresowanie zwiedzających było bardzo duże , oczywiście nie przelało sie to na ilość zwiedzających ,mimo to na frekwencję nie moznabyło nażekać , jednak momentami było dość ciasno , wielkie zainteresowanie zwiedzających moje rośliny zawdzięczały głównie wspaniałej atmoswerze , oraz nieprzeciętnie , wręcz doskonale zaplanowanej sceneri i sąsiedztwu tyluż wspaniałych prac reprezentujących tak wiele dziedzin sztuki , nie będe wymieniał wszystkich , bowiem obawiam się że mógłbym coś opuścić , drzewka były świetnie wyeksponowane , a jednocześnie nie kolidowały z innymi pracami , a wręcz przeciwnie ich obecność nadawała , zdawać by sie mogło jakiej pozytywnej energji . Ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu na tabliczkach ceramicznych wykonanych przez naszą wspólną koleżankę Qanitę , rzeczywiście rozpoznałem kilka drzew znanych z ksiązek , czy wystaw , a w tym i mojego Perkoza i modrzewia Vacka Novaka , szczery podziw dla zdolności plastycznych autorki .Oby więcej tego typu imprez i to nie tylko w naszej okolicy :jupi: :spoko: ;-) :-D
Dla zainteresowanych szerszą relacją z tego co działo się w galerji dodam link, jest tam nieco jeszcze fot , co prawda nie są one zupełnie profesjonalnie wykonane, lecz zawsze to coś
http://www.zlocieniecmoje...wnica-t309.html



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group