To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM PO¦WIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsai¶ci całego ¦wiata! Ł±czcie się ! :-)

Pozyskiwanie materiału na bonsai - Sk±d klon burgera?

Anonymous - 2007-07-24, 23:32
Temat postu: Sk±d klon burgera?
Witam!
To ja ten upierdliwiec od klonu burgera :mrgreen:
No więc mam problem natury braku tego czego chcę :shock:

Szukałem w szkółkach, dzwoniłem, pisałem maile. Nikt nie posiada sadzonki klonu burgera ;/ Wiem, że to rzadkie w Polsce, ale rzadkie nie znaczy, że nie ma... Moje pytanie brzmi czy muszę importować z Japonii czy w Polsce jest kto¶/co¶ w posiadaniu sadzonki tego klonu? :help:

BTW: Bardzo mi zależy... Tak bardzo bardzo :]

Anonymous - 2007-07-24, 23:49

Mam 10 sztuk sadzonek, jednak dopiero pu¶ciły korzenie i nowe li¶cie, więc przypomnij o sobie wiosn± lub jesieni± to pogadamy.
Anonymous - 2007-07-25, 12:34

No proszę, sadzonki miałem pod nosem :shock: Najciemniej pod latarni±, jak mówi±...

Do wiosny sporo czasu, chciałem już żeby klon zimował u mnie, ale jak młody to niech siedzi u Ciebie.
Martwi mnie w tej chwili tylko to, że sadzonka będzie bardzo mała ;/ Nadzieja w tym, że ksi±żki się nie myliły: Klon Burgera szybko ro¶nie :roll:
Z drugiej strony bardzo dobrze, że młodziutki - będę miał więcej możliwo¶ci... my¶lałem o sadzeniu na kamieniu...

Z góry dzięki :] :spoko:




Znalazłem miejsce, gdzie można zakupić sadzonkę klonu burgera wysoko¶ci ok. 30 cm (wszystko się zgadza, przynajmniej na stronie :-P )
http://www.pendula.waw.pl...re&iProduct=263

slayer74 - 2007-07-28, 09:28

fajny link dzięki :beer:
Anonymous - 2007-08-02, 15:49

Wczoraj otrzymałem sadzonkę. Dobrze zabezpieczona, nawet chyba w ziemi jest nawóz w granulkach.
Ogółem mówi±c - jestem zadowolony z tego sprzedaj±cego; szybki kontakt, szybka przesyłka. Polecam. (komentarz a'la allegro :lol: ).

Jeszcze dzi¶ postaram się zacz±ć tworzyć archiwum/historię mojego drzewka - mam nadzieję, że nie napotkam większych problemów w trakcie hodowli.

mastergame - 2014-01-10, 17:41

A ja mam takie pytanie -
zanim pomyślałem kupiłem sadzonkę takiego klonu, i w sprzyjających zimowych warunkach trzymany na parapecie patyk ię cały zazielenił aż miło. Tylko że ... no właśnie, czy to dobre dla rośliny? Co powinienem z nią zrobić w dalszym czasie?

TigerStyle - 2014-01-11, 09:00

Witam,

Nie mam doświadczenia jeżeli chodzi o taki przypadek. Osobiście trzymałbym go do wiosny w domu, jak zrobi się ciepło na zewnątrz i dalej już zajmować się jak zwydłym klonem.

mastergame - 2014-01-11, 10:07

TigerStyle napisał/a:
Witam,

Nie mam doświadczenia jeżeli chodzi o taki przypadek. Osobiście trzymałbym go do wiosny w domu, jak zrobi się ciepło na zewnątrz i dalej już zajmować się jak zwydłym klonem.

Dzięki za radę :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group