To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

Sondy - Metoda na pkt 10.2 - czyli czyścimy wspólnie forum

Olon - 2007-10-05, 19:09
Temat postu: Metoda na pkt 10.2 - czyli czyścimy wspólnie forum
Zapraszam do udziału w sondzie dotyczącej apelu wystosowanego do forumowiczów, w wątku
http://www.przyjacielebon...p?p=19927#19927

Dla nie lubiących czytać moich elaboratów na temat... ( sory, taki juz jestem :mrgreen: ) podaję prostszą wersję skróconą "metody na pkt. 10.2":

Jak gościu pisze wątek i zadaje w nim oklepane pytanie, to nikt na taki post nie odpowiada, lub ktoś podaje tylko linka do wątku poruszającego już taki problem. W wyniku zadziałania pkt 10.2 regulaminu, taki wątek zostaje po pewnym czasie usunięty z bazy.


Wynik sondy pozwoli nam ocenić na ile skuteczna może być proponowana przez MOD TEAM metoda. Ankietę zakończymy po uzyskaniu odpowiednio dużej liczby głosów.
Gorąco zachęcam od oddania swojego głosu


Olon - 2007-10-10, 20:05

Hmmm 13 osób do tej pory

Szczerze mówiąc liczyłem na większą frekwencję. Przecież tylu z Was bierze niejednokrotnie udział w dyskusjach jakich dotyczy omawiany tutaj problem. Czyżby na znalezieniu recepty (chociaż częsciowej) na oczyszczanie forum ze zbędnych wątków zależało jedynie 13-tu osobom.

Z całym szacunkiem. Jakoś NIE wierzę.
:prosze:

ogrodnik - 2007-10-10, 20:09

Daj nam chwilkę na przeczytanie tego co jest w linku :p
Olon - 2007-10-10, 20:21

No więc powyżej podałem wersję skróconą tego , o co tutaj nam chodzi.

Link pozostawiłem... dla tych najwytrwalszych w czytaniu ;-)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group