To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

Historie naszych drzewek - Historia drzewka: Larix - modrzew - coś z niczego

Jacek Grzelak - 2007-12-29, 20:41
Temat postu: Historia drzewka: Larix - modrzew - coś z niczego
To jest historia mojego modrzewia Nie wpisuj tutaj swoich komentarzy. Jeśli masz uwagi, pytania lub chcesz skomentować to przejdź do wątku
Komentarze: modrzew - coś z niczego

Witam wszystkich jakieś 3 tygodnie temu siadłem sobie i wykręciłem bunjina z materiału , który rósł sobie u mnie już od 3 latek , nie jest to nazbyt ciekawy materiał , myślę jednak że coś jeszcze z niego będzie , największym problemem było uchwycenie jakiegokolwiek ruchu w niemal prostym i długim pniu z którego pierwsza i jedyna gałązka wychodziła dość wysoko , roślina nie nadawała się na nic innego jak forma literacka . przed nim jest jeszcze sporo przeróbek , przede wszystkim muszę zobaczyć jak będzie wyglądał z igliwiem , bowiem może się okazać że koronka będzie przyciężkawa , ale od czego są korekty :roll: :-) ;-)

Jacek Grzelak - 2009-06-12, 22:16

Z kolei ten modry przeszedł wielkie zmiany , tak ustawienie frontu , jak i spirala na pniu , oraz duża redukcja masy zielonej , po przesadzeniu i niemal bez drutów


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group