To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

Sprawy forum "Przyjaciół Bonsai" - Pomysł na konkurs

szef - 2008-01-31, 20:55
Temat postu: Pomysł na konkurs
W planach jest konkurs (z nagrodą), brakuje tylko pomysłu na temat. Oklepane typu "najładniesze drzewko" itp. odpadają. Chodzi głównie o to by jak najwięcej osób mogło wziąć udział (brak bariery dośwaidczenia, aparatu foto itd). Dlatego temat nie musi być związany bezpośrednio z bonsai, wskazane jest natomiast żeby wiązał sie jakoś z przyrodą, żeby zupełnie od tematyki forum nie odchodzić.
Generalnie chodzi o to żeby była fajna zabawa.

Prosze o pomoc i licze na Waszą kreatywność w wymyślaniu tematu konkursu ;)

Łukasz Czarnecki - 2008-01-31, 21:01

A co myślisz o wierszyku? Rymowance. Śmieszna, treściwa, z morałem- ot taki pomysł :)
Daniel J. - 2008-01-31, 21:23

albo se piosenka jaka ulozyc taka z jajem ktora fajniejsza to wygra co wy nato a nagroa moze byc np. zulty nick ja jestem za albo np powiedzonka . np. pokrecilo mnie jak bonsai i mnie jin boli :lol: albo uro swedzi
Łukasz Czarnecki - 2008-01-31, 21:34

Piosenka nagrana i wrzucona np na youtube. Nagroda- zależna od możliwości sponsorowania :) Jak nie ma kasy na żadne upominki w stylu zestawu japońskiego sprzętu do bonsai to od biedy może być kolorowy nick ;)
Anonymous - 2008-01-31, 21:38

albo np. cud odratowania czyli z marketowca cudo. albo ten wierszyk to na serio dobry pomysł tylko na jaki dokladnie temat. moze wiersz satyryczny na temat tego forum??
Łukasz Czarnecki - 2008-01-31, 21:58

No ja raczej myślałem nad tematyką bonsai ogólnie. A satyra? Jak najbardziej tylko dużo i do tego frytki! :)
Anonymous - 2008-01-31, 22:03

Historia roślinki. Takie opowiadanko :D
kristofer001 - 2008-02-01, 00:19

A moze konkurs plastyczny temat dowolny lub zdjecie (moze byc z neta) z dopisaniem fajnej smiesznej historyjki a pomysl Kozubka z kolorowym nickiem bardzo mi sie podoba! to tak jakby VIP hehe!
Anonymous - 2008-02-01, 08:17

A może zaprojektowanie nowego loga na naszą stronkę?? Szefie nie myślałeś o zmianie? Może akurat będzie??
Anonymous - 2008-02-01, 11:06

szef napisał/a:
brak bariery doświadczenia


w każdej dziedzinie to wystąpi.

Łukasz Czarnecki - 2008-02-01, 11:08

Zgodze sie z Patrykiem ale mysle ze wierszyki czy tam rymowanki beda najbardziej sprawiedliwe. Malowac/rysowac nie kazdy umie a głupią rymowanke nawet dziecko wymysli :)
Anonymous - 2008-02-01, 11:18

Nom te rymowanki chyba najlpesze... bo nie trzeba ani aparatu, ani jakiś specjalnych programów.

chyba żeby może po prostu konkurs artystyczny o bonsai. Czyli "wszystkie chwyty dozwolone". Rysowanie wiersze jakieś grafiki itp. itd.

Anonymous - 2008-02-01, 12:15

Może to co napisał Kanik jest dobre, te wszystkie chwyty dozwolone, ale może nie każdemu się spodoba.
szef - 2008-02-01, 12:24

Wierszyk, fajna sprawa.

Pisząc o doświadczeniu miałem na mysli takie sprawy jak bonsai, wtedy tylko najlepsi mieli by szanse. A od tego sa wystawy.

Czekam na kolejne propozycje, w niedziele zadecydujemy w gronie modów, który pomysł najbardziej nam się podoba.

Jeśli chodzi o sam konkurs to na przykładzie wierszyków: po publikacji wszystkich prac uruchomimy na jakiś czas sondę, na której każdy zarejestrowany użytkownik bedzie mógł raz zagłosować. W ten sposób wyłonimy zwycięzcę.

Jeśli chodzi o nagrodę, to początkowo przewidziany był kalendarz, tyle, że robi się powoli nieaktualny... Sprawę żółtego nicka muszę sprawdzic (czy jest taka opcja).

Anarhis - 2008-02-01, 13:31

A może zdjęcie drzewa rosnącego naturalnie, które kształtem, zachowanymi kanonami i zasadami odpowiadałoby bonsai'om. Tu możnaby stworzyć kilka kategorii ze względu na formę a potem wybrać ze zwycięzców to jedno najlepsze. Tyle, że tutaj w grę wchodzi posiadanie aparatu foto.
...bo wierszyki mi się jakoś nie widzą :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group