To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

Zimowanie drzewek - wiosna, wiosna, wiosna ach to Ty .... ?? :)

carol1 - 2008-03-31, 16:45

U mnie pogoda w końcu piękna, wszystko już rusza (liściaki i iglaki), ale słońce mnie dziś zaskoczyło swoją siłą i... ugotowały się moje ukorzeniane azalie... :(
EnDiK - 2008-04-02, 20:37

nie wiem jak u was. Ale u mnie coś wszystko powoli rusza. A może tak mi się tylko wydaje, że powoli bo jestem w gorącej wodzie kąpany. :-P Tylko klony i buki już prawie mają liście a reszta śpi. Echhhhhhhhhh...............
Anonymous - 2008-04-02, 20:44

I wychodzi na to, że pomimo pięknej pogody u mnie (w czasie, gdy u Was był śnieg) moje rośliny nadal śpią... No powiedzmy wystawiły łeb spod kołdry, ale "...jeszcze 5 minut" :lol: ;-)
Anonymous - 2008-04-07, 20:54

u mnie brzoza yamadori jeszcze lisci jako takich nie ma ale rozwija sie, czyli zyje co mnie dziwi po tym jak ja wykapalem ;)

klon palmowy niesmialo sie rusza, fajnie ze cos sie na nim dzieje bo balem sie co i jak bedzie z podlozem jakie mu dalem.

gruba galaz owego klona, ktora po ucieciu z glupa franz wsadzilem do wody tez sie rozwija. pojawil sie dosc dlugi ped (ok 8 cm) z dwoma w pelni rozwinietymi liscmi, do tego juz pojawiaja sie nastepne i jest dosc duzo pakow i malych pedow. dobrze byloby go zaszczepic na jakims klonie.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group