To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

Roślinne dodatki, suiseki, ogrody japońskie - Sosna czarna - kształtowanie w ogrodzie

Anonymous - 2008-04-08, 22:10
Temat postu: Sosna czarna - kształtowanie w ogrodzie
Kupiłam ok. 40 cm. drzewko ładnie rozgałęzionej, gęstej sosny czarnej. Do tej pory myślałam, że chcę mieć z niej bonsai, ale Wy określacie ta nazwą coś niskiego, co rośnie w doniczce. Natomiast ja chcę mieć to "bonsai" rosnące w ogrodzie i wysokie na 2 m. z ładnymi pędzelkami na końcach, upozowane w stylu japońskim. Na razie posadziłam tą sosenkę trochę pochyło, bo gdzieś wyczytałam, że tak ma być. Co dalej?

ADMIN jr: Temat przeniesiony. Przypominam forumowiczom którzy brali udział w poprzedniej dyskusji, że mamy dział poświęcony min. ogrodom japońskim, pod który ten wątek się kwalifikuje, proszę więc o konstruktywną pomoc osoby, które zajmują się kształtowaniem drzewek w ogrodach japońskich lub stylizowanych na japońskie.

Anonymous - 2008-08-08, 19:51

http://img177.imageshack....dscn3124hq3.jpg
niewiem czy chodziło ci o pomysł jak je uformowac ale jak tak to zerknij sobie na to zdjęcie :-D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group