To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

Literatura i inne źródła. - Kompletny żal... "Bonsai - kieszonkowe drzewko"

ogrodnik - 2008-09-28, 11:27
Temat postu: Kompletny żal... "Bonsai - kieszonkowe drzewko"
http://dom.gazeta.pl/ogro...we_drzewko.html

Najgorsze są: przycinanie korzeni co 3 miesiące, druty w izolacji, fikus marchewa...
A myślałem, że chociaż te czasopisma by się najpierw dobrze zapoznały z tematem w odpowiednich źródłach, a potem coś napiszą... :(

Anonymous - 2008-09-28, 14:27

Proponuje dodatek tematyczny z Dziennika zAchodniego 24 wrzesień. Podobno sosny sa dobre do hodowli domowaej.
Anonymous - 2009-01-31, 09:25

Ogrodnik masz w 100% rację. Pisanie takich bzdur świadczy o dziennikarzu i redakcji która takie farmazony akceptuje do druku. Polski standard w naszej prasie codziennej w kwestii specjalistycznych dziedzin. Pozostaje prasa fachowa i publikacje książkowe reszta to ignorancja i dezinformacja.

Pozdrawiam Paweł.

Olon - 2009-01-31, 09:45

Najgorsze jest to, że rzesze ludzi to czytają, nie zadając sobie trudu by te informacje w jakikolwiek sposób zweryfikować z innym źródłem. W efekcie rośnie nam lawinowo na wszystkich forach częstotliwość pisania wątków, których tematem przewodnim jest "dlaczego moje drzewko umiera/źle wygląda ?". :-(

Echhhh...

armin - 2009-01-31, 22:45

Hm. Odbiegając od polityki słyszałem taki dowcip - artykuły w ... tym czymś wyżej... dzielą się na prawdziwe (nekrologi) częściowo prawdziwe (prognoza pogody) i pozostałe :lol: :-)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group