To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

Projekty i Propozycje - Dyskusja - SZABLON - ARTYKUŁ Z OPISEM KONKRETNEGO DRZEWKA

Olon - 2008-11-02, 15:42
Temat postu: Dyskusja - SZABLON - ARTYKUŁ Z OPISEM KONKRETNEGO DRZEWKA
W ogłoszeniach na górze znajdziecie wątek
SZABLON - OPIS KONKRETNEGO GATUNKU

Tak właśnie wg ustaleń mod-teamu powinien wyglądać artykuł na temat konkretnego gatunku drzewa na bonsai.

Czekam na uwagi i komantarze, które mógłbym wziąść po uwagę aby jeszcze coś polepszyć.

Anonymous - 2008-11-02, 17:04

Według mnie forma jest sensowna, przejrzysta i przemyślana. Jednym słowem super. :brawo:
Anonymous - 2008-11-02, 20:39

Myślę żeby dodawać parę zdjęć do takiego artykułu gdyż wtedy on będzie bardziej przejrzysty.

Jeszcze powinno być coś takiego że jak piszemy artykuł to mod team powinien go sprawdzić pod względem błędów ortograficznych jak i praktycznych typu
'' Ficusa benjamina można rozmnożyć poprzez nasiona''

szef - 2008-11-05, 10:44

Wszelkie propozycje sa zawsze dyskutowane, nigdy nie umiesciliśmy w dziale z artykułami niczego, co nie byłoby omówione i zweryfikowane. Chociaż co do błędów ortograficznych, zdecydowanie wolelibyśmy otrzymywac teksty już poprawione (choćby przez edytor word). Myślę, że jesli ktoś chce pomóc w tworzeniu forum, na ten wysiłek sie zdobędzie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group