To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

...z innej beczki - opcja you

Ronin - 2008-11-26, 13:31

Twoje pytanie to czysta hipokryzja, skoro Ty zachowujesz się jak moderator pisząc w wątkach, że np. nie o tym jest dany temat. Sama taka uwaga jest offtopic więc popełniasz błąd logiczny robiąc coś takiego. A pisać mogę co mi się podoba i gdzie mi się podoba, takie są niestety prawidła forum. Przynajmniej mam coś więcej do powiedzenia niż "postaw go na parapecie w jasnym miejscu".

Mam prośbę nie odpowiadaj mi, a jeśli już bardzo tego pragniesz to czyń to zachowując zasady pisowni języka polskiego. Inaczej będę Cię ignorować.

darkeuphoria - 2008-11-26, 14:26

ej ej.. może Wam po drinku nalać, czy coś, bo się zaraz zapędzicie ;-)

fidelpatcha - 2008-11-26, 14:44

Jeśli na forum o bonsai drzewkami błysnąć się nie da, to zaistnieć trzeba inaczej. Podobnie zachowuje się dziecko, które wkracza w grono rówieśników rozmawiających o rzeczach, o których nie ma ono pojęcia - mówi albo robi coś głupiego, żeby skupić na sobie uwagę i móc się wypowiedzieć.
EnDiK - 2008-11-26, 15:16

sory ale śmiać mi się chce z was :lol: nie uważam się za jakiegoś specjaliste w Bonsai ale jeśli tak bardzo chcecie pisać coś na forum to lepiej napiszcie coś na temat Bonsai powyżej poziomu "postaw go na parapecie w jasnym miejscu" albo, jak już gdzieś przeczytałem, powyżej poziomu ''tacy z keramzytem''. Osobiście zgadzam się z fidelpatchą. Zakonczcie tą kłótnie bo nie ma sensu się kłócić i na marne zdzierać klawiatury. :dobani:

ADMIN jr: Myślę, że dość już zostało powiedziane. Niech każdy wyciągnie sobie wnioski osobiste, wynikające z uwag biorących udział w dyskusji. Celowo nie usuwam tego wątku, aby każda osoba, której przyjdzie na myśl podobny pomysł jak tematyczna opcja " you ", zdał sobie sprawę z konsekwencji i reakcji innych forumowiczów.
Przypominam, że forum to przede wszystkim miejsce do wymiany poglądów, wiedzy, doświadczeń i dyskusji związanych z tematyką forum. Wszelkie inne inicjatywy powinny mieć charakter marginalny i jak najmniej irytujący innych użytkowników forum.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group