To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

Literatura i inne źródła. - "Bonsai w mieszkaniu. Rośliny, formowanie, pielęgnacja&

Anonymous - 2006-07-30, 19:13
Temat postu: "Bonsai w mieszkaniu. Rośliny, formowanie, pielęgnacja&
( Wątek z 09.09.2005, ze starej wersji forum. Ewentualne wyjaśnienia oznaczono brązową kursywą ).

Znalazłam dziś w Merlinie nową książkę :
Jochen Pfisterer "Bonsai w mieszkaniu. Rośliny, formowanie, pielęgnacja"

Stron tylko 61, ale cena dość niska, może przyda się początkującym.


http://pasaz.onet.pl/PASA....merlin.com.pl% 2Ffrontend%2Fpromo%2F470,1%3Fskad%3Dneumqkusdr

Olon - 2006-07-30, 19:13

Gorąco polecam

Książka , mimo swojej małej objętości , porusza i ukazuje wiele tematów w nowym świetle. Bardzo dobre zdjęcia(choć czasami chciałoby się aby były nieco większe ). Przegląd objawów typowych szkodników i chorób.

Zwięzłe i rzeczowe opisy najpopularniejszych Indoor'ów.

Opisy rośłin pustynnych i stepowych co jest pewnym novum jak na książki o bonsai.

Wiele skondensowanych informacji z podstaw formowania i pielęgnacji czy tez zimowania , podanych w przystępny sposób i opatrzonych często rysunkami , zastępującymi 1000 słów.

Warto ją mieć.
:-)

Anonymous - 2006-07-30, 19:14

witam


z tej seri -tomików miałem okazje przeczytać i obejrzeć ksiązeczke o storczykach -ksiązka chuda ale sporo dobrych informacji

jednak wiadomo ze cena mała - to i ksiązka niezbyt doskonała

chociaż napewno lepsza niż 101 praktycznych porad
:-)

Anonymous - 2006-07-30, 19:16

Mam ta ksiazke i jestem poczatkujacym na krutsza mete ma ona wiele przydatnych informacji i tymbardziej ze jest taka cieniutka polecam : ) choc po przeczytaniu od deski do deski kilka razy apetyt na wiedze tylko wzrasta .
Anonymous - 2006-11-16, 01:36

Troszkę stary wątek, ale pozwolę sobie napisać, że wybieram się jutro do księgarni Merlina po tą książeczkę. Cena niewielka (15 zl) a na pewno coś ciekawego w niej znajdę.


zdravim Vas
Psuja



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group