To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

Pozyskiwanie materiału na bonsai - Uratowany przed spychaczami

Daniel J. - 2009-03-21, 22:00

chyba wiem gdzie stoi hahaha a mam pytanie nie zarwales autka . i mysle ze nie wykonales pojemnika z desek topolowych ? i zabespiecz rany po cieciu . ale mysle ze dobre warsztaty i troche finezii i moze stac sie pieknym Bonsai
armin - 2009-03-24, 23:22

To na pewno nie to miejsce, o którym myślisz. Tamte cisy czekają na mój przyjazd do rodziców (to już w ten weekend, bo mamy akurat przełożone spotkanie na przyszły). Oj, będzie się działo!!!
Daniel J. - 2010-10-22, 13:16

Armin napisz co dzieje sie z cisem :?: ciekawi mnie jego droga
TigerStyle - 2010-10-22, 13:56

Mnie też to bardzo ciekawi. Już dodałem wątek do śledzonych.

Pozdrawiam

ItalianCopper - 2010-10-22, 15:13

Również dołączam się z prośbą o ciąg dalszy tej historii bo materiał pierwsza liga :->
Anonymous - 2010-10-22, 15:41

macie racje ja równierz czekam z niecierpliwością na posty
armin - 2010-10-22, 16:56

No cóż, gdyby przeżył, to ciągnąłbym jego historię. Niestety, był za duży na moje warunki (mieszkanie w blokach) i opiekował się nim mój szwagier. Wiosną puścił sporo nowych przyrostów. Potem był upalny lipiec. Miesiąc nie było mnie na miejscu. Jak go zobaczyłem po powrocie, to nie było już co ratować. Drugiego cisa jakoś udało mi się przetransportować 200 km do rodziców i ten ma się dobrze. Ale to inna historia.
ItalianCopper - 2010-10-22, 21:48

To spora strata bo gadzina była leciwa na pewno. To wrzuć tego drugiego, udamy, że nic się nie stało :roll:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group