To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

...z innej beczki - Kalendarz 2010

Anonymous - 2009-12-16, 16:10
Temat postu: Kalendarz 2010
Witam :-)
Jestem tu od niedawna, może czegoś nie doczytałam i się powtarzam ... :-/
Stojąc ostatnio w d.długiej kolejce na poczcie moją uwagę przykuły kalendarze, polskie widoki, konie, żagle, ciężarówki, koty, psy...itd. Każdy może wybrać coś dla siebie w zależności od zainteresowania i tu taka propozycja stworzenia kalendarza bonsai - naszego kalendarza :-)
Drzewka Wasze - najlepsze okazy i najlepszej jakości zdjęcia
Wasza decyzja co ma iść na kalendarz
Czasu nie wiele zostało, ale razem można dużo... :-)
Pozdrawiam :-)

SirDejw - 2009-12-16, 23:52

Pomysł nie jest zły. Bo w zasadzie dlaczego nie. Chętnie kupiłbym taki kalendarz jeśli były dostępny w internetowym sklepie serwisu.
Anonymous - 2009-12-17, 18:28

__
EnDiK - 2009-12-17, 19:10

Przecież na allegro są ogłoszenia typu: "Kalendarz z Twoim zdjęciem!!" i każdy może sobie zamówić jaki chce.
Daniel J. - 2009-12-17, 22:24

a co tam chcecie wklejac fikusy marchewki czy tez zdechle karmony . popatrzcie na nasze pseudo bonsai . a szkoda gadac
Anonymous - 2009-12-18, 17:13

Nie każdy ma marchewy.
A co do ALL to nie byłabym do końca przekonana co do takiego pomysłu...

Łukasz Czarnecki - 2009-12-18, 17:52

Powiem szczerze że mi również pomysł się spodobał. Przecież są miliony przepięknych bajkowych zdjęć drzewek, Palla, Kimury czy choćby naszych rodowitych bonsaistów.
Myślę że taki kalendarz mógłby ozdobić ścianę wielu z nas :)
Pytanie tylko co dalej zrobić z tym pomysłem.

szef - 2009-12-20, 15:07

Ten pomysł już była jakiś czas temu poruszany. Zresztą 2 lata temu kalendarz bonsai był dostępny w naszym sklepie. Sprzedało się 20 sztuk. Żaden wydawca nie zdecyduje się na druk przy tak małym popycie, szczególnie że sam druk to tylko część pracy. Pomysł fajny, ale trudny do wykonania.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group