To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

Sprawy forum "Przyjaciół Bonsai" - KONKURS!!

Łukasz Czarnecki - 2010-10-17, 15:08

Nie ma żadnej ciszy - róbta co chceta :)
Bunny - 2010-10-17, 22:07

a może konkurs na wykonanie Bonsai np ze śmieci, czyli wszystkiego co nadaje się na recycling ;) Dosyć twórcze by mogło być tematem konkursu a surowców nie powinno nikomu zabraknąć.

Wybaczcie, że nie napisałem przed wrzuceniem ankiety, ale wcześniej na to nie wpadłem...

SirDejw - 2010-10-20, 13:09

Chciałem się odnieść do pomysłu stworzenia koszulki z nadrukiem zaprojektowanym przez członków forum. Osobiście bardzo chciałbym zaopatrzyć się w podobną koszulkę, serwis mógłby zająć się sprzedażą tego produktu w sklepie internetowym. Mam nadzieję, że ten pomysł pomimo słabego wyniku w ankiecie, kiedyś zostanie zrealizowany. Zresztą na koszulce mogłoby się znaleźć także, ewentualne nowe logo PB. Liczę na wysoki poziom konkursu oraz prac jego uczestników.
Bunny - 2010-10-20, 15:37

Skoro nadejdzie sporo pomysłów na logo PB to można też jeden z nich wybrać na koszulkę. o ile się nie myle to koszt "produkcji" takiej koszulki nawet przy małych partiach (20-50szt) to ok 10pln za sztukę. mozna by więc zebrać chętnych i zrobić takowe na zamówienie.
Łukasz Czarnecki - 2010-11-02, 00:16

TEMAT ZAMKNIĘTY.
Wyniki:
1. Konkurs na nowe logo forum PB - 39% (11 głosów)
2. Konkurs na projekt nadruku na koszulkę o tematyce bonsai- 14% (4 głosy)
3. Zdjęcie ciekawego okazu drzewa (musi być zrobione samodzielnie i posiadać na to dowód)- 46% (13 głosów)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group