To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

Roślinne dodatki, suiseki, ogrody japońskie - Sprzedam płyty i kamienie granitowe

Anonymous - 2010-10-03, 16:35
Temat postu: Sprzedam płyty i kamienie granitowe
Witam mam do zaoferowania całą masę płaskich lub grubszych płyt granitowych o przeróżnych rozmiarach które idealnie nadają się do nasadzeń grupowych lub bardziej finezyjnych kompozycji, posiadam również granitowe kamienie i odłamy skalne które można wykorzystać do osadzeń na skale itp a nawet do suiseki. Jeśli ktoś jest zainteresowany konkretnymi egzemplarzami proszę pisać na gg 1705028 lub dzwonić 790592819 (w godzinach popołudniowych lub w weekendy) i podawać konkretne wymiary wtedy przeszukam swoje zbiory i wyśle fotki i dogadamy się co do ceny i wysyłki. Możliwy również odbiór osobisty z możliwością wybrania sobie dowolnego kamienia lub płyty.
Z góry zaznaczam że jestem hobbystą a nie przedsiębiorcą więc nie ma możliwości wystawienia faktury ani paragonu towary są sprzedawane za symboliczne stawki.

iwan622 - 2010-10-05, 19:29

wstaw jakies foto
Anonymous - 2010-10-05, 19:41

ok myślę że do końca tygodnia znajdę czas i wstawię jakieś przykładowe fotki
dragonww - 2010-10-05, 22:11

Czekamy
Anonymous - 2010-10-07, 18:34

załączam kilka fotek które przedstawiają garstkę tego co mam.
Przykładowy rudy kamyczek (wszystkie są trochę brudne bo leżały na ziemi)



Uploaded with ImageShack.us

Przykładowa płytka to nasadzeń (trochę mała ale nie chciało mi się grzebać za większą)



Uploaded with ImageShack.us

I parę innych kamyków które zwróciły moją uwagę














I jeszcze ta cała kupa




iwan622 - 2010-10-09, 16:54

mniejszych kamykow nie masz ;p
Anonymous - 2010-10-09, 19:20

oczywiście są, tylko akurat takie mi się złapało w ręce. Jeśli szukasz konkretnego rozmiaru to pisz pod numer gg podany w pierwszym poście.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group