To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

Historie naszych drzewek - Komentarze: Fikus

secio - 2011-04-19, 22:29
Temat postu: Komentarze: Fikus
Tu możesz podyskutować na temat mojego fikusa którego możesz zobaczyć w temacie: http://www.przyjacielebon...p?p=54097#54097

_____________________________________________________________________________

TigerStyle - 2011-08-24, 19:41

Ogólnie całkiem nieźle się zapowiada. Styl 'broom' będzie chyba idealny. Podoba się i na pewno będę śledził jego rozwój. Według mnie pozostaje go tylko zagęszczać :-)
Pawelr75 - 2012-01-01, 16:14

Witam. Faktycznie dożo pracy go jeszcze czeka. Widzę, że jest dobrze doświetlony, odpowiednio podlewany i dokarmiony. Tak trzymać.
Ładnie wyglądał na drugim zdjeciu, gdzie miał jeden listek, było widać zarys pnia i gałęzi.
Teraz trochę Ci zarósł, wygląda jak krzak. Zacznij formować główne kanary, prześwietl trochę środek, i wybierz przód drzewka.
pozdro.

armin - 2012-01-01, 17:19

Jak tam Twoja roślina? Mógłbyś wrzucić aktualne zdjęcia?
secio - 2012-01-01, 17:53

Oczywiście właśnie miałem się tym zająć. Prawdę mówiąc nie dużo się zmieniło nie mam na niego pomysłów. Jestem w trakcie tworzenia tematu :P
fafiko - 2012-01-05, 21:10

Moim skromnym zdaniem można spróbować w stylu HOKIDACHI . Gałązki odrutować i skierować na dół i dalej formować przez przycinanie , dla zagęszczenia korony.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group