To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

Historie naszych drzewek - Komentarze: PIEPRZOWIEC CHIŃSKI PIOTRA

TigerStyle - 2011-08-24, 18:47
Temat postu: Komentarze: PIEPRZOWIEC CHIŃSKI PIOTRA
Tutaj dyskutujemy na temat historii MOJEGO DRZEWKA, którą możesz zobaczyć w wątku Historia drzewka: PIEPRZOWIEC CHIŃSKI PIOTRA .
Jeśli masz pytania odnośnie wykonanych zabiegów, chcesz coś doradzić lub po prostu skomentować, to jesteś w odpowiednim miejscu.
==========================================================

Witam wszystkich.

Jest to moje pierwsze (i jedyne) drzewko bonsai. Zapraszam do wyrażania opini, sugestii i komentarzy. Najbardziej jednak zależy na wizualizacjach, gdyż w przyszłym roku planuję coś poczynić w tym kierunku.

Pozdrawiam

Piotr

peper50 - 2011-08-24, 23:14

Chociaż długa droga przed nim to już teraz daje dużo radości. A to jest najważniejsze :) Ładna zieleń.

Trzymam kciuki i pozdrawiam.

TigerStyle - 2011-08-25, 07:45

peper50 napisał/a:
Chociaż długa droga przed nim to już teraz daje dużo radości.


Absolutnie się zgadzam :-) To jest wstęp do mojej kolekcji. Już teraz po roku posiadania tego osobnika wiem jak wymagające są bonsai i podoba mi się to. Tyle frajdy dostarczył mi ten okaz przez rok, świetna spokojna odskocznia od tego co robię codziennie.

Na bank zostaje w klubie bonsai :-)

wog - 2011-11-29, 00:27

dlaczego nie widzę zdjęć?
TigerStyle - 2011-11-29, 21:25

wog napisał/a:
dlaczego nie widzę zdjęć?


Chodzi o wątek z drzewkiem tak? Jeżeli to prawda to nie wiem czemu nie widać zdjęć. Po reakacjach innych wniskuję, że zdjęcia widać. Sam też je widzę.

Ciastek - 2013-01-13, 12:34

Używasz nawozu? Jeżeli tak to jakiego?
TigerStyle - 2013-01-14, 10:02

Zimą nie używam wcale. W sezonie wzrostu raz na miesiąc stosuje standardowe nawozy w płynie dedykowane bonsai.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group