To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

Lecznica - Ligustr Chiński - ciężka zima

Wurg - 2012-03-28, 10:43
Temat postu: Ligustr Chiński - ciężka zima
Witam. Mój ligustr w czasie zimy bardzo się rozrósł, wszystko było w porządku do lutego, kiedy zaczął po prostu schnąć na potęgę, liście same opadały i z całkiem ładnego okazu została mi sam pień z kilkoma gałązkami, które zostały zdrowe.

W tej sytuacji nie mam pojęcia, czy go przesadzać, czy zostawić w takim stanie kolejny rok.
Najważniejsze jednak - jak go odratować? Zaraz dodam zdjęcie.

ADMIN: Nikt nie będzie zaśmiecał sobie dysku twoimi zdjęciami. Proszę wszucić je na imageshacka lub fotosik.pl

slowikp - 2012-03-28, 12:23

No tu admin dal popis.
peper50 - 2012-03-28, 15:08

Może zdjęcia były gigantyczne ^^.
Shohin - 2012-03-28, 20:56

Tak adminie najlepiej na zewnętrzne hostingi zdjęć a później kiedy się przegląda to forum to w połowie tematów brakuje zdjęć, ciekawe czy to robota admina czy może hostingu zdjęć
peper50 - 2012-03-28, 23:11

Tu akurat się zgadzam ;d
Łukasz Czarnecki - 2012-03-30, 18:54

Nie wiem w czym wy widzicie problem? Gość wrzucił zdjęcia na zewnętrzny serwer skąd trzeba było je pobrać na dysk bez możliwości podglądu. Przecież oprócz zewnętrznego hostingu można również kliknąć taki przycisk pod spodem przy odpowiedzi jak Dodaj załącznik.
Shohin - 2012-03-31, 11:42

Łukasz Czarnecki napisał/a:
Nie wiem w czym wy widzicie problem? Gość wrzucił zdjęcia na zewnętrzny serwer skąd trzeba było je pobrać na dysk bez możliwości podglądu. Przecież oprócz zewnętrznego hostingu można również kliknąć taki przycisk pod spodem przy odpowiedzi jak Dodaj załącznik.


Rozumiem o co Ci chodzi, lecz najlepszym rozwiązaniem dla forum jest to aby każdy dodawał zdjęcia poprzez załącznik przy pisaniu danego tematu. Można by takie coś ustalić w regulaminie aby wszyscy się tego trzymali bo później są takie kwiatki, że chcę zobaczyć jakiś interesujący mnie temat o danym gatunku drzewa a tam cała historia drzewka przerywana białymi punktami z napisem zdjęcie niedostępne, dla mnie jako początkującego sam opis jest mało pomocny gdyż muszę widzieć co i jak się zmieniało na drzewku itd

slowikp - 2012-04-02, 06:43

Łukasz pardom, myślałem, ze chodzi o coś innego.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group