To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

Historie naszych drzewek - Komentarze: Picea abies Świerk pospolity

Jacek Grzelak - 2013-01-29, 22:57
Temat postu: Komentarze: Picea abies Świerk pospolity
Tutaj dyskutujemy na temat historii mojego świerka, którego możesz zobaczyć w wątku
http://www.przyjacielebon...p?p=59985#59985

Jeśli masz pytania odnośnie wykonanych zabiegów, chcesz coś doradzić lub po prostu skomentować, to jesteś w odpowiednim miejscu.
==========================================================


Proszę o krytyczne spojrzenie i wpisywanie swoich uwag , wieżcie mi to dobrze wpływa na przyszły wygląd roślin ;-) :beer:

nandu - 2013-01-30, 00:20

Jacku, ależ ten świerk ma bardzo fajną historię. Niesamowite co można zrobić z patyka. Zdaję sobie sprawę, że przed rosliną jeszcze długa droga ale muszę przyznać, że efekt jaki udało Ci się osiągnąć robi na mnie wrażenie. Z chęcią zobaczyłabym też te obciachowe zdjęcia :-D . Zawsze przyjemnie jest popatrzeć na efekt pracy mając odniesienie do stanu początkowego.
Jacek Grzelak - 2013-01-30, 01:24

Jeśli znajdę chwilkę wolnego czasu , to w ciągu kilku dni może uda mi się je wstawić , tylko będziesz miała niekiedy problem by znaleźć tego patyka wśród innych podobnych patyków z przed 12 laty :oops:
peper50 - 2013-01-30, 20:42

Chcemy obciachowe zdjęcia! :D

A ogólnie świerk przyjemny. Trochę jakby za dużo zieleni ale i tak drzewo robi dobre wrażenie :) .

Gratuluję wytrwałości i pozdrawiam :) .

Jacek Grzelak - 2013-01-31, 01:16

Dziś próbowałem wstawić najstarsze zdjęcia (jedyne jakie posiadam ) i wyszła kicha , bowiem fotki były robione w tradycyjny sposób , a zmniejszacz pl nie obsługuje tego formatu :oops:
TigerStyle - 2013-02-01, 08:04

Według mnie jest naprawdę nieźle. Nie jestem specem, ale drzewo 'starzeje się'. Czuję, że z czasem będzie coraz lepiej. Też chętnie zobaczyłbym stare fotki.

Pozdrawiam

armin - 2013-02-01, 14:21

Jacek Grzelak napisał/a:
Dziś próbowałem wstawić najstarsze zdjęcia (jedyne jakie posiadam ) i wyszła kicha , bowiem fotki były robione w tradycyjny sposób , a zmniejszacz pl nie obsługuje tego formatu :oops:

Jedyne wyjście to zeskanować i zmniejszyć (chociażby w paincie).

Jacek Grzelak - 2013-02-02, 00:27

i tu Armin możesz mieć wielkiego plusa , jutro spróbuję :-)
TigerStyle - 2013-08-29, 19:33

Witam,

Kawał fajnego drzewka. Mam podobne podejście do tematu i trzymam wszystko co rośnie. Lata nauki przede mną więc i wszystkiego trzeba próbować.

Osobiście pasuje mi bardziej pierwsza wersja frontu.

Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group