To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

Sprawy strony "Przyjaciele Bonsai"" - Sklepik

peper50 - 2013-03-23, 00:21
Temat postu: Sklepik
Jakoś dawniej oferta w internetowym sklepie Przyjaciół Bonsai była szersza. Pamiętam parę lat temu było sporo ciekawych drzewek.

Ciekaw jestem dlaczego teraz tak ubogo? Jedno, dwa drzewka na rok? Brak czasu? Na pewno nie brak zainteresowanych bo rośliny rozchodziły się jak świeże bułeczki.

Pozdrawiam.

szef - 2013-03-23, 18:14

Po prostu sie przeprowadziłem i nie bardzo mam gdzie trzymać większą ilość roślin. W sezonie będzie pewnie nieco więcej drzewek. z tymi ciepłymi bułeczkami troszke przesadziłeś :)
peper50 - 2013-03-23, 19:29

Rozumiem. Z tego co pamiętam, mieliście ciekawsze rośliny w ofercie niż w innych sklepach online czy na allegro. Pamiętam duże grube wiązy. Obserwowałem przez jakiś czas sklep i co chwilę jakieś drzewko było niedostępne ;p . Ostatnio cienkie patyczki widzę raz na jakiś czas.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że jeszcze zobaczę takie wiązy jak dawniej :) .

peper50 - 2013-05-22, 11:18

Zdjęcie w górnym rogu nie przenosi do sklepiku bo końcówka jest źle wpisana, trzeba dodać w url'u .home.pl.

I przestały się wyświetlać zdjęcia w sklepiku.

Pozdrawiam.

BRNK - 2013-05-22, 14:31

a mnie przenosi na aukcje allegro
szef - 2013-05-24, 19:49

Sklepik chwilowo nie działa, bo home.pl przestało wspierać ten skrypt, a ja nie mam czasu postawić nowego. Nie opłaca mi sie wykupywać gotowego, bo sklepik nie zarabia na siebie, a darmowy dopiero rozkminiam i słabo mi idzie, więc na razie link prowadzi na allegro.
W każdym razie kupiłem akadame i troszkę kiryu i kanumy - pewnie na ten rok starczy :)

Łukasz Czarnecki - 2013-05-24, 20:34

Popatrz na serwerze ovh.pl - ja tam mam 4 stronki i jest super. Zerknij tylko czy obsługuje ten skrypt o który Ci chodzi.
szef - 2013-05-24, 20:39

Tu nie chodzi o serwer, na home pl mozna postawic sklep opencart (bo ten wybrałem) i ponoc działaja bez problemu. Na razie jednak brakuje mi nieco wiedzy, żeby go zainstalowac, musze troszke poczytac i bede działał.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group