To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

Wystawy, targi, spotkania - Szczecin - kontakty

Jacek Grzelak - 2013-09-23, 21:49

No to musimy się jak najprędzej umówić na długie Polaków rozmowy ;)
Piotr - 2013-09-24, 21:55

Było super!!!Czekam na następne spotkania. :-)
Jacek Grzelak - 2013-09-24, 23:08

Będą Piotrze , mam nadzieję że będą i to w coraz szerszym gronie ;)
Być może nie tylko w Szczecinie i nie tylko z przyjaciółmi ze Szczecina :)

Piotr - 2013-11-09, 21:41

W końcu dodaję zdjęcie.Hurrra!
bigollo - 2013-11-14, 13:25

Czołem! ;-) Kolega MaciekMM polecil mi temat zatem jestem.
Mam na imie Lukasz mam 26lat i pochodze ze stargardu, na codzien mieszkam w szczecinie ;-) Czy w szczecinie odbywaja sie jakies warsztaty bonsai? ;)
Pozdrawiam ;)

MaciekMM - 2013-11-14, 15:50

bigollo napisał/a:
Czy w szczecinie odbywaja sie jakies warsztaty bonsai?

Jeszcze nie ale plany są WIELKIE :-) Obecnie wszystko w powijakach a będą to bardziej spotkania przy zielsku :twisted: . Jak by coś się udało ustalić to na pewno poinformujemy. Co do typowych warsztatów to prawdopodobnie w Sulęcinie na koniec listopada/roku może coś się wyklaruje. Wiadomości o takich sprawach zawsze są podawane.

Jacek Rostkowsk - 2013-11-14, 16:40

MaciekMM napisał/a:
bigollo napisał/a:
Czy w szczecinie odbywaja sie jakies warsztaty bonsai?

Jeszcze nie ale plany są WIELKIE :-) Obecnie wszystko w powijakach a będą to bardziej spotkania przy zielsku :twisted: . Jak by coś się udało ustalić to na pewno poinformujemy. Co do typowych warsztatów to prawdopodobnie w Sulęcinie na koniec listopada/roku może coś się wyklaruje. Wiadomości o takich sprawach zawsze są podawane.


tak jak mowisz Macku, w listopadzie jest planowane jeszcze spotkanie, dokladne informacje podam najszybciej jak bede mogl:)

bigollo - 2013-11-14, 18:04

No to rewelacja, jak spotkania przy zielsku to sie pisze ;-p w razie gdybyscie Panowie potrzebowali pomocy w organizacji to ja chetnie pomoge ;-)
jareckiM66 - 2013-11-14, 19:23

Witamy kolejnego nawiedzonego (tak myślę) bonsai-maniaka. Maćku, fajnie, że zachęciłeś kolegę Łukasza do spotkań przy "zielsku", tylko żeby opatrznie nie zrozumiał frazy "przy zielsku" hi, hi (tzn. że spotykamy się przy "zielsku", potem mamy "fazę" a na sam koniec ..... drutujemy co popadnie - w tym również drzewka wszelkiej maści - i powstają w ten sposób cudeńka zwane ... bonsai). I nie jesteśmy żadnymi Panami. Pozdr. Jarek.
MaciekMM - 2013-11-15, 10:46

Jarku my :aniolek2: no coś Ty ;-) A może i Ty wpiszesz się do Grupy
aura - 2013-11-25, 17:24

tak sobie czytam o Waszych spotkaniach i żal mi się robi.. Bo w 3-mieście nic się nie dzieje.. A z Wejherowa do Szczecina to ponad 300km..
MaciekMM - 2014-01-06, 14:07

Dziś (06.01.2014) odbyło się pierwsze - organizacyjne spotkanie miłośników bonsai z naszego regionu. Na spotkaniu wstępnie omówiliśmy możliwość zorganizowania kolejnego (bardziej oficjalnego) spotkania, które mieć nadzieje poprowadzi Jacek Grzelak. Co do terminu poinformujemy po ustaleniu konkretów z Jackiem. Wracając do dzisiejszego spotkania dzięki za przybycie (było nas pięciu) w tym Krzysiek (krys358) nasz gospodarz, któremu jeszcze raz dzięki za użyczenie miejsca i poczęstunek. Pozdrawiam i do zobaczyska ;-)
MaciekMM - 2014-01-09, 21:20

Sorki za posta pod postem - specjalnie.
Jackowi pasują 2 terminy 25.01. i 01.02. Jeśli dla kogoś jest różnica, kiedy to proszę wypowiadać się w temacie.
Rozpocznę więc może proponując 25.01 tę sobotę mam wolną a kolejną jestem w pracy.

Piotr - 2014-01-10, 14:08

Bardziej mi odpowiada termin spotkania 25.01
jareckiM66 - 2014-01-10, 16:35

Dla mnie również bardziej by odpowiadał termin 25.01., gdyż w drugim podawanym terminie może mnie nie być na miejscu w Szczecinie (o czym się dzisiaj w pracy dowiedziałem), a szkoda by było opuścić takie spotkanie. Pozostaje jeszcze kwestia godziny (Tomek w rozmowie telefonicznej ze mną zaproponował godz. 10.00, gdyż Jacek musi dojechać, a ma przecież kawałek do pokonania. Pozdr. Jarek.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group