To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
Forum Przyjació³ Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM PO¦WIÊCONYM PIÊKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsai¶ci ca³ego ¦wiata! £±czcie siê ! :-)

Wystawy, targi, spotkania - Szczecin - kontakty

Jacek Grzelak - 2014-01-10, 19:00

Tak , dokładnie mi pasuje 10 , bo jak na razie dopiero przed 8 rano zaczyna się rozwidniać , a jakoś nie bardzo lubię zrywać się w trasę gdy jest ciemnica , a zwłaszcza rano :-P Poza tym u Krzysztofa nie miałem jeszcze okazji gościć , a moja znajomość Szczecina jest bardzo powierzchowna , więc musimy się jeszcze jakoś znaleźć ;-)
jareckiM66 - 2014-01-11, 08:40

Jacku, jeśli masz navi, do do Krzyśka trafisz (adres Chorwacka 12), jeśli nie, to wjeżdżając do Szczecina musisz jechać przez Dąbie (najlepiej od strony Goleniowa). Gdzieś około 200-300m przed krzyżówka w Dąbiu, z prawej strony, jest stacja paliw Orlen i tam już ktoś z nas po Ciebie wyskoczy. Jeśli natomiast byś jechał od strony Stargardu, to po wjeździe do Szczecina nie kieruj się na Osiedle Słoneczne, lecz na tych nowo wybudowanych rozjazdach jedź w prawo na przejazd kolejowy w Dąbiu, a po nim (na wspomnianej wyżej krzyżówce), kieruj się w prawo. Wtedy cytowaną wyżej stację będziesz miał po lewej stronie. Pozdr. Jarek.
MaciekMM - 2014-01-13, 12:33

Nie ma problemu żebym przed Szczecin wyleciał po Ciebie Jacku i poprowadził. Zgadamy się telefonicznie jak będziesz miał jechać i ustawimy się konkretnie. Nie ma sensu żebyś błądził jak mogę inną trasą do Krzyśka dojechać.
Jacek Grzelak - 2014-01-13, 23:28

Spokojnie , nie jest aż tak strasznie ;-) Już mam trasę obcykaną dość dobrze , poza tym jak się okazało na mapie , nie ma większych problemów prosto , potem w prawo , a następnie w lewo i jestem na miejscu ;-) :-P :lol:
Martwi mnie jedynie pogoda , oby nie utrudniła , a co gorsze nie uniemożliwiła mi wyjazdu :-(

MaciekMM - 2014-01-14, 10:32

Jacek Grzelak napisa³/a:
Martwi mnie jedynie pogoda , oby nie utrudniła , a co gorsze nie uniemożliwiła mi wyjazdu :-(

Na to nie mamy wpływu. Decyzja (byle nie na siłę) należy do Ciebie Jacku. W razie "W" ustawimy się na inny termin :cry: :cry: :cry:

krys358 - 2014-01-14, 18:23

Witam. Po dzisiejszej rozmowie z Tomkiem i sugestiami innych kolegów ustalamy termin spotkania na 25.01 .Trasy dojazdu nie będę nie tłumacze bo pięknie wyklarował to Maciek :spoko: Będzie nas ok. sześciu osób w tym nasz sensei JACEK GRZELAK.
ZAPRASZAM WSZYSTKICH SERDECZNIE , miejsca i "kawy" wystarczy dla wszystkich ,Szczecin DÄ…bie ul.Chorwacka 12 :beer:

Piotr - 2014-01-25, 22:21
Temat postu: Ciężka praca
Dzisiejsza praca sprawiła nam wiele radości i dostarczyła nam dużej wiedzy.
MaciekMM - 2014-01-27, 11:44

Piotrze mało powiedziane a już z tą ciężką pracą to przesadziłeś :-)
Z mojej strony ogromne podziękowania dla Jacka, który cierpliwie tłumaczył i poprawiał błędy, które jako początkujący "druciarze" popełnialiśmy nałogowo :mrgreen: .
Dla Krzyśka który ugościł nas serdecznie i tak jak
krys358 napisa³/a:
miejsca i "kawy" wystarczy dla wszystkich
a nawet wiele więcej :jupi: oraz dla reszty ekipy za udane spotkanie :-P Było co pooglądać (np formowany buczek Tomka)
Jacek przywiózł nawet "zapasowe" rośliny żeby w razie "W" nie zbrakło dla osób, które nie miały swojego materiału.
PS foty niebawem.

jareckiM66 - 2014-01-27, 19:04

Również dołączam się do podziękowań przekazanych w poście wyżej przez Maćka, dla Krzyśka, który to udostępnił nam swój warsztat pracy (tj. miejsca do rżnięcia zamienił na miejsca do drutowania), dla Jacka, którego usta od cały czas przekazywanej nam wiedzy praktycznie się nie zamykały (podpowiadały, czasami chwaliły, czasami, jak trzeba było , to i ganiły) oraz dla wszystkich uczestników spotkania (pierwszego oficjalnego), którzy zapewnili niezwykle miłą, wręcz sielankową atmosferę. Ja że swojej strony dziękuję Jackowi za pomocną dłoń przy końcowym formowaniu moich dwóch "modrych" oraz za wszelkie uwagi, co do dalszej ich drogi. Sam się mogłem przekonać, co daje oko i doświadczenie osoby, bądź co bądź dobrze rozpoznawanej już w polskim światku bonsai (i nie tylko). Również jak będę miał fotki, to postaram się coś wkleić (chociaż tak do końca nie wiem jak, bo nigdy ich nie wklejałem). Pozdr. Jarek. Ps. Maćku i nie tylko buczek Tomka, ale i grab (nie wiem tylko czy ktoś zrobił im fotki) oraz kilka innych.
MaciekMM - 2014-01-27, 20:29

No to kilka fotek













Jacek Grzelak - 2014-01-27, 21:08

Jak już tak wszyscy sobie wzajemnie dziękują , to ja ze swej strony pragnę podziękować wszystkim za wspaniałe przyjęcie mnie i cudowną atmosferę , ale przede wszystkim dziękuję 2 moim gospodarzom za gościnę , tak Krzyśkowi , jak i Tomkowi wraz z rodziną za przemiły wieczór oraz udostępnienie noclegu ;-) :-) :-D
peper50 - 2014-02-01, 13:34

Wszystko super fajnie, ale czemu nikt się nie dzieli roślinami na forum?
Jacek Grzelak - 2014-02-02, 17:05

Zapewne przyczyn jest wiele , nie każdy chce , lub uważa że jeszcze nie ma co pokazywać , albo jak np. ja nie mam obecnie warunków do fotografowania (za ciasno , bo warsztat zawalony roślinami i nie ma się tam jak ruszyć ) :-) ;-) :-P
MaciekMM - 2014-02-03, 10:33

Jacek Grzelak napisa³/a:
uważa że jeszcze nie ma co pokazywać

Dokładnie. Mój np jest do skończenia (druty/forma) ale w kolejny weekend może przysiądę i jak będzie git zdjęcia zapodam.

peper50 - 2014-02-04, 18:49

To czekamy na zdjęcia :) .


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group