To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

Co to za gatunek? - Jaki to gatunek?

sejten88 - 2013-09-15, 17:24
Temat postu: Jaki to gatunek?
Witam,

Podczas wakacji natknąłem się na ogród japoński a w nim takie cudeńko jak w załączonym obrazku. Bardzo podobają mi się liście tego drzewka. Ostatnio widziałem w sklepie fikusa o podobnych liściach jednak ponad dwukrotnie większych. Ma ktoś pojęcie co to może być?


Mirek Drabent - 2013-09-15, 20:20

Trzmielina- chyba zwyczajna
sejten88 - 2013-09-16, 11:24

Dzięki za nakierowanie ;) Pogrzebałem trochę w internecie w poszukiwaniu trzmieliny i bardziej prawdopodobne, że jest to trzmielina pnąca.
MaciekMM - 2013-09-18, 14:34

Ciekawe te "donice" wie kto może gdzie takowe zanabyć :-) ?? ?
sejten88 - 2013-09-19, 23:47

Zdjęcie było zrobione w ogrodzie japońskim w Jarkowie. W internecie spokojnie znajdziesz namiary na właściciela, jest to całkiem uprzejmy człowiek więc może zdradzi Ci "tajemnicę" gdzie dokonał zakupu takiej "doniczki" ;)
slowikp - 2013-09-20, 07:18

:-o Niektóre rzeczy robi się samemu, a pewnie by kupić to nas nie będzie na to stać pewnie cena kosmos. :-o :-o :-o , popatrz na ceny donic, a to jest ...........
sejten88 - 2013-10-23, 15:46

Ostatnio trochę pogrzebałem w internecie i doszedłem do wniosku, że takie donice można wykonać z betonu ozdobnego. Po więcej informacji wystarczy wpisać w google: "sztuczne skały". Mam nadzieję, że komuś to się przyda:)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group