To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
Forum Przyjació³ Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM PO¦WIÊCONYM PIÊKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsai¶ci ca³ego ¦wiata! £±czcie siê ! :-)

Sprawy strony "Przyjaciele Bonsai"" - Polskie litery pozamieniały mi się w dziwne znaczki.

slowikp - 2014-01-14, 08:06
Temat postu: Polskie litery pozamieniały mi się w dziwne znaczki.
Od pewnego czasu polskie litery jak ś,ć,ż itd wyświetlają mi się jak dziwne znaczki. To tylko na naszym forum, co jest.
MaciekMM - 2014-01-14, 10:29

Poczytaj ShoutBox'a
slowikp - 2014-01-15, 06:24

Napisz po polsku, bo nie jestem tak oblatany.
MaciekMM - 2014-01-15, 11:12

U mnie najlepiej sprawdza si� Central European ISO 8859 2, ale i tak nie sprawdza si� w 100%. Trzeba zmieni� ustawienia forum, samego kodu. Admin musi� wypowiedzie�.
[Wczoraj 10:58] mastergame: a ja mam inny problem, zmieniłem styl forum na SubBlack i teraz nie mogę nic zmienić w ustawieniach Profilu, wyświetla nieprawidłowy adres e-mai

TigerStyle - 2014-01-15, 19:34

W kodzie HTML musi ktos pogrzebac, w naglowku o ile pamietam. Dawno sie tym nie zajmowalem, ale naprawienie to kwestia chwili. Po prostu musimy poczekac, az Administracja zerknie.

Pozdrawiam

MaciekMM - 2014-01-16, 16:13

Dla mniej zorientowanych - na chwilke (do odswiezenia/zmiany strony) poprawia wyglad:
Klikamy na widok, style znakow i przestawiamy na unicode... zmiana strony znow widzimy krzaki (to sie nam czesto zdarza :-) )przestawiamy na srodkowoeuropejski i tak na zmiane :-) Moge jedynie zaproponowac chwilowe pisanie bez pl ogonkow co uczynilem :-)

nandu - 2014-02-02, 20:50

Czytanie forum w takiej formie jest bardzo uciążliwe. Nie byłabym w stanie przeczytać go od deski do deski tak jak na początku, kiedy się zarejestrowałam. Wracanie do starych postów jest bardzo męczące. Taki stan jest moim zdaniem, bardzo niekorzystny dla forum. Po prostu zniechęca do jego czytania.
TigerStyle - 2014-02-03, 15:30

nandu napisa³/a:
Czytanie forum w takiej formie jest bardzo uciążliwe. Nie byłabym w stanie przeczytać go od deski do deski tak jak na początku, kiedy się zarejestrowałam. Wracanie do starych postów jest bardzo męczące. Taki stan jest moim zdaniem, bardzo niekorzystny dla forum. Po prostu zniechęca do jego czytania.


Zgadzam sie, przeszukiwanie forum jest meka. Zdaje mi sie, ze po prostu admin tutaj nie zaglada zbyt czesto i nie zdaje sobie sprawy z problemu.

Pozdrawiam

peper50 - 2014-02-09, 12:36

Mam wrażenie, że od jakiegoś czasu forum żyje swoim życiem...
MaciekMM - 2014-03-02, 20:14

Co¶ nas atakuje:



Wszyscy nieznajomi zalogowani w ostatnich godzinach np.:


Przedstawiamy profil :: AlvaBrown P³eæ:Kobieta

Avatar
Podpis
--------------------------------------------------------------------------------
My blog: fast credit repair

Do³±czy³a: Dzisiaj 1:36
Ostatnia wizyta: Dzisiaj 1:36 (Minut: 0)
Wizyt: 1 £±czny czas wizyt Minut: 0
Postów: 0, tematów: 0, za³±czników: 0, ankiet: 0
Sk±d: Araucaria
Strona WWW: http://creditrepair.usabestads.com
Zawód: Glass installer
P³eæ: Kobieta
Data urodzenia: 10 Pa¼ 1980


Przedstawiamy profil :: AmeliaPer P³eæ:Kobieta
Avatar
Podpis
--------------------------------------------------------------------------------
Also visit my page; free xbox live codes

Do³±czy³a: Dzisiaj 10:04
Ostatnia wizyta: Dzisiaj 10:04 (Minut: 0)
Wizyt: 1 £±czny czas wizyt Minut: 0
Postów: 0, tematów: 0, za³±czników: 0, ankiet: 0
Sk±d: Ziano Piacentino
Strona WWW: http://www.youtube.com/watch?v=Os62hz3uxZI
Zawód: Electronic reporter
Zainteresowania: Tour skating
P³eæ: Kobieta
Data urodzenia: 11 Cze 1986

sejten88 - 2014-03-03, 08:49

A to nie s± przypadkiem jakie¶ nieudolne próby pozycjonowania stron? Wiem, ¿e niektóre firmy dzia³aj± w ten sposób, ¿e rejestruj± siê na jakim¶ forum, a potem pisz± na nim posta i skacz± na nastêpne forum, i tak w kó³ko. Tutaj niby brakuje tego posta, ale mo¿e samo zarejestrowanie siê te¿ co¶ daje?
MaciekMM - 2014-03-03, 11:22

Mo¿e wprowadziæ jaki¶ system dodatkowej aktywacji przed pe³nym zarejestrowaniem user'a?
Jacek Grzelak - 2016-01-19, 00:02

W tym temacie jestem niestety laikiem i to nawet nie zielonym , pewnie raczej ¿ó³todziób :-P
My¶lê ¿e to ciekawa propozycja , ze wzglêdu na do¶wiadczenia z innych forów , które przed wprowadzeniem dodatkowych zabezpieczeñ stale dostawa³y po du**e , a to zapa¶æ jaka¶ na kilka dni , a to znowu straty w archiwum itp. szczególnie szkoda mi wielu moich zdjêæ , które "propad³y" chyba na zawsze :-o

MaciekMM - 2016-01-19, 08:27

Jestem na tropie i mam chêæ przetestowaæ 2 metody. Niebawem otwieramy mo¿liwo¶æ rejestracji nowych u¿ySZkodników :mrgreen:
Pit-B - 2016-01-20, 09:59

Bardo pozytywnie tym bardziej, ¿e ostatnia rejestracja jest z 2014 roku.
Je¶li zaczn± do³±czaæ nowi u¿ytkownicy forum ruszy z kopyta. Co do obostrzeñ podczas rejestracji to mam mieszane uczucia, bo jak kto¶ bêdzie chcia³ co¶ uwaliæ to uwali. Im trudniejsza rejestracja tym mniej u¿ytkowników, takie czasy.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group