To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

Historie naszych drzewek - Komentarze: Ficus beniamina "PIERWSZY"

Anonymous - 2006-10-29, 15:47
Temat postu: Komentarze: Ficus beniamina "PIERWSZY"
Tutaj dyskutujemy na temat historii mojego Ficusa, którą możesz zobaczyć w wątku
Historia drzewka: Ficus benjamina "PIERWSZY"
Jeśli masz pytania odnośnie wykonanych zabiegów, chcesz coś doradzić lub po prostu skomentować, to jesteś w odpowiednim miejscu.

=================================================

Anonymous - 2006-10-29, 16:15

wspominalem juz Tomkowi na gg, wyprowadzic nowy wierzcholek i dalej sie bawic...
Anonymous - 2006-10-29, 16:25

Na tej focie go nie ma - fakt. Jestem w trakcie pracy nad nim i nic więcej nie zdradzę.
Olon - 2006-10-29, 17:40

To Ty nie zdradzaj a ja tradycyjnie juz podsunę Ci nazwę dla obecnej kompozycji :lol:

Co powiesz na "Zagubieni 3" ??

;-)

P.S.
Mech robi oszałamiające wrażenie jeśli zdać sobie sprawę że trzymasz fikusa w domu :shock: :spoko:

Anonymous - 2006-10-29, 17:55

Dobre !!

Nawet na chwilę nie był na dworku. A mech ma stałą grubość około 2-3mm i nie przerasta. To jest dopiero zagadka. Bo na dworku to już po 3 miesiącach trzeba go zcinać i po tygodniu jest nowy.

szef - 2006-11-01, 16:26

Kiedys już wspominałem, ze tez miałem taki meszek własnie na benjaminku i Twój przypadek utwierdza mnie w przekonaniu, że to własnie ten gatunek wpływa dobrze na mech.
Może jednak zdradzisz troszke tajemnicy?? Na pewno chciałes tam wierzchołek wyprowadzić?

Anonymous - 2006-11-01, 18:24

Jestem w trakcie wyprowadzania wierzchołka i jak narazie wszystko jest na dobrej drodze. Ale to może troche jeszcze potrwać.
Anonymous - 2008-10-08, 17:45

Archeologii ciąg dalszy?

Jak żyje ten fikus?

agus800 - 2008-10-08, 18:40

fajny klimacik utrzymany na zdjęciu :-) ;-) :beer:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group