Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
co dalej z nim:(??
Autor Wiadomość
aleksiiii
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-08, 22:27   co dalej z nim:(??

Czesc jestem nowa mam taki krzaczek i niewiem co dalej ( wydawalo mi sie ze do fikus ale wyglad pnia jest calkiem inny i wydajem mi sie ze to moze byc carmona drobnolistna co wy na to??) przeczytala sporo artykulow ale wiecie na konkretnym przykladzie to co innego moze mi ktos pomoc z gory dziekuje:)
Ostatnio zmieniony przez aleksiiii 2008-01-09, 09:07, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
S. Smolińska
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-09, 09:11   

Na moje oko to karmona drobnolistna, zerknij :arrow: http://www.przyjacielebonsai.pl/KARMONKA.htm http://bonsai.kamcio.com/viewtopic.php?t=2065
Ostatnio zmieniony przez S. Smolińska 2008-01-09, 09:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
fidelpatcha 

Pomógł: 2 razy
Wiek: 45
Dołączył: 10 Kwi 2007
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2008-01-09, 09:53   

a serissa to przypadkiem nie jest?
_________________
Damian S.
 
 
wog
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-09, 10:22   

delete
Ostatnio zmieniony przez wog 2010-01-22, 17:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
aleksiiii
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-09, 10:43   

raczej Sylwia i Wog maja racje wlasnie te guski mnie przekonaly i tak jak na linku od Sylwi pien jest takiego dosyc jasnego ubarwienia:) mam jeszcze pytanie co dalej mam zrobic? dostalam go niedawno w bardzo oplakanym stanie i juz po kilku podlaniach z tych"guskow" zaczely wybijac jakies zielone pedy czy cos przycinac?? ewentyalnie jak drutowac i czy wogole to robic?? pomozcie:( :oops:
 
 
wog
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-09, 11:27   

delete
Ostatnio zmieniony przez wog 2010-01-22, 17:43, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
aleksiiii
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-09, 11:31   

ok oczywiscie poslucham Twojej rady i dziekuje:) a i jeszcze jedno chcialbym zapytac jak bede przesadzal to jaka doniczka?? i jaka ziemia i czy przycinac korzenie?? a w takie dni jak dzis dosyc sloneczne czy moga stac na parapecie na sloncu czy raczej w cieniu??
 
 
Amen 
Kamil Turner


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 26 Paź 2007
Skąd: Pnc
Wysłany: 2008-01-09, 12:03   

W polowie lutego ppowinno byc juz dosc slonecznie na przesadzanie, doniczke na razie mozesz zastosowac zwykla plastikowa jakas wieksza, zeby troche podroslo na grubosc, co do ziemi to zrob mieszanke, masz osobny dzial o tym.
 
 
aleksiiii
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-09, 13:01   

ok dziekuje bardzo :-) pozdrawiam ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group