Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
buczek kolek
Autor Wiadomość
darkeuphoria 
Ela J.


Pomogła: 3 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 25 Sie 2008
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-11-16, 22:41   

To tak, żeby Cię pocieszyć i dopisać coś w wątku..
To z której strony będzie teraz front, jeśli zmieni się o 360 stopni? :mrgreen: ;-)
_________________
 
 
 
Ronin 
Maciek Krawczyk

Pomógł: 62 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Lut 2008
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-11-16, 22:59   

Heh, a to ci dopiero. Wszyscy wiedzą o co chodzi ;-) Olon, Daniel nie odniósł się do moich uwag, ponieważ zarówno przed nimi, jak i po nich dyskutowaliśmy na temat buka na gg. Virta wkleiłem w zasadzie na "prośbę" Daniela, który podobnie jak ja jest już trochę zmęczony czytaniem w kółko o ficusach i stara się pokazać ludziom, że bonsai to nie tylko gatunki egzotyczne i zachęcić do zgłębiania wiedzy i dociekania czemu ktoś podsunął właśnie taką a nie inną propozycję na drzewo. Niestety, ale tematów ciekawych jest mało, a gdy już pojawi się temat do dyskusji to zapada cisza. Być może panuje jakiś strach przed takimi tematami? Fakt, że o kształtowaniu nie można podyskutować, ale chociażby można by się zapytać o historię tego buka, o to kiedy i jak był kopany, w jakiej jest mieszance i jak sobie radzi z tym. Wymiana poglądów, doświadczeń, a tu klops, cisza. Ludziska nie bójcie się :!:
_________________
 
 
Daniel J. 
dawniej: yoker .pl

Pomógł: 21 razy
Wiek: 45
Dołączył: 14 Mar 2007
Skąd: sieradz
Wysłany: 2008-11-17, 15:12   

Dokladnie jak piszesz jakas cisza panuje jak pokaze sie cos innego niz fikus wiaz czy jeszcze cos z marketu . :-/ dolanczam jeszcze inne fotki moze cos podpowiecie odnosnie mojej przyszlej pracy nad nim . ps, ELU muslalem o 180 stopni dzieki za poprawe :oops:
Ostatnio zmieniony przez Daniel J. 2008-11-17, 15:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Bunny 


Pomógł: 9 razy
Wiek: 36
Dołączył: 07 Maj 2008
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-04-05, 00:11   

Cześć.
Jestem niezwykle ciekaw cóż uczyniłeś ze swym bukiem bo początki zapowiadały się wyśmienicie. Mam nadzieje, że żyje i wrzucisz aktualne fotki zanim pokażąsię liście i będzie widać układ gałęzi.
_________________
Pozdrawiam
Bartek Syczewski
 
 
Daniel J. 
dawniej: yoker .pl

Pomógł: 21 razy
Wiek: 45
Dołączył: 14 Mar 2007
Skąd: sieradz
Wysłany: 2010-04-05, 09:48   

buczek zmienil wlascicela jest poza moim zasiegiem ake napewno zyje mam taka nadzieje
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group