Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Bonsai z Baobaba afrykańskiego
Autor Wiadomość
00seba
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-28, 20:52   

Michale a co powiesz jak ci napiszę że drugą parę powyżej tez zaczęło brać, robiły się pożółkłe. wszystko to była kwestia kilkunastu godzin. rano jeszcze było ok a gdy wróciłem z pracy zastałem przemęczoną roślinę, dodam iż tego dnia było naprawdę upalnie (okno centralnie na południe+ czwarte piętro). z tego co wyciągnąłem do żony to był nie podlewany już 3 dzień. Sam bym usechł w takich warunkach :lol:
 
 
ogrodnik 
Michał Krzyścin


Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lis 2006
Skąd: Knurów k. Gliwic
Wysłany: 2007-03-28, 21:00   

No to w takim razie było to możliwe. ale wcześniej pisałeś tylko o pierwszej parze liści (liścieniach), w tym przypadku ten błąd przyspieszył ich odpadnięcie :p :p :p
_________________
www.mojerosliny.prv.pl
Ostatnio zmieniony przez ogrodnik 2007-03-28, 21:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
00seba
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-28, 21:06   

sorki ogrodnik, zapomniałem dopisać że natychmiastowa reakcja z mojej strony przyniosła skutek, te delikatnie pożółkłe listki z powrotem nabrały zieleni i nie odpadły , dziwne ale prawdziwe , w sumie to baobab to nie jest podobno normalne drzewo tylko coś w rodzaju sukulenta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group