Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: szef
2007-10-20, 15:55
Nowy wygląd strony "www.PrzyjacieleBonsai.pl"
Autor Wiadomość
White_mtb
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-02, 10:26   Nowy wygląd strony "www.PrzyjacieleBonsai.pl"

( Wątek z 06.11.2005, ze starej wersji forum. Ewentualne wyjaśnienia oznaczono brązową kursywą. )


szefie!

ale zajefajny wyglądzik strony - az oko cieszy a nogi same tańczą!

no coś pieknego

przyjmij serdeczne gratulacje z moich rąk

P.S. jezeli moge tez wrzucić jedną uwage - te na lewym pasku " drutowanie" , "przycinanie " itp itd mógłbyś dać w ramce jak wczesniej -bo są słabo widoczne i małe - bynajmiej dla mnie


P.S. 2 wyśle Ci niebawem moją prace " terminarz prac " - bo widze ze juz bedziesz miał mniej zajęcia


tak czy owak

jestem pod wrażeniem nowości , wyglądu

P.S.
aha i jeszcze jedno - co to za firma?

Ty ją założyłeś? bo nie czaje tej nazwy skąd sie wzieła
"Przyjaciele Bonsai"
Ostatnio zmieniony przez Olon 2006-07-04, 17:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Popek
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-02, 10:30   

no ladny wygladzik ladny !!
gratulacje
 
 
Adek
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-02, 10:31   

Zaraz. gdzie ten nowy wygląd? U mnie wszystko po staremu...
 
 
Misialec
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-02, 10:33   

W http://republika.pl/bonsai_sprzedaz/
Na stronie szefa
Fajny fajny wygląd
Gratulacje

( dodajmy że nieco później pojawiła się nowa nazwa domeny: www.przyjacielebonsai.pl )
 
 
szef 
Administrator
Robert Napieralski


Pomógł: 18 razy
Wiek: 42
Dołączył: 27 Cze 2006
Skąd: Poznań
Wysłany: 2006-07-02, 10:38   

Już spieszę z wyjaśnieniami. Wczoraj wrzucałem stronkę w nocy i zapomniało mi się, żeby zapoczątkować wątek w tym temacie.
Założenia były takie: strona miała być bardziej przejrzysta i lepiej zorganizowana, aby zgromadzone informacje zmieścić na mniejszej powierzchni. Dzieki temu najważniejsze informacje i linki są wyświetlane bezposrednio po wejściu na stronę bez konieczności przewijania. Szata graficzna najczęściej wskazywana jako minus stronki została nieco uwspółcześniona
Nowy wygląd zapowiadałem już wczesniej. Plan był taki aby zbiegło sie to z rozpoczęciem działalności pod nazwą "Przyjaciele Bonsai". Strona ma teraz swoją nazwę. Pewnie pojawią się głosy o komercjalizacji i tym podobnym. Jednak założenie jest takie aby strona zmieniła sie tylko pod względem graficznych a co za tym idzie jest nieco inna jej organizacja. Wszystkie linki są te same choć poprzestawiane. Pojawi sie reklama co powinno przyciągnąć nowych forumowiczów.
Jakis czas temu zapowiadałem pojawienie sie reklam. Pojawią się z prawej strony i będą to banery dwóch banków internetowych zachecających do założenia konta itp oraz baner allegro. Wszystkie te banery będą działały w ramach programu partnerskiego. Są to podmioty o znanej i solidnej marce. Na razie trwa załatwianie formalności, więc nie widać jeszcze reklam na stronie.

Czekam na uwagi (pierwsza juz jest, dzieki White). Sam o tym myślałem, chociaz plan był taki, zeby wszystkie te linki pojawiły sie po wejściu na strone bez konieczności przewijania. Opis dotyczy wyswietlania strony w rozdzielczości 1024x768. Wniedługim czasie chciałbym stworzyć tą stronke na ramkach tak, aby dopasowywała sie do szerokości ekranu. Wtedy bez względu na rozdzielczość bedzie wyświetlała sie poprawnie.
 
 
Qbik
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-02, 10:39   

Mnie również się podoba!!!

dobra robota szefie
 
 
White_mtb
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-02, 10:40   

szefie!

jeszcze jedna uwaga

jezeli wchodzi sie bezpośrednio na strone - i klika np "drzewka indoor" -to sie własnie one wyswietlają - te co masz do sprzedarzy

jezeli jednak wejdzie sie w "jak kupować"

http://republika.pl/bonsa...k%20kupowac.htm

to wtedy odrazu po wejściu w drzewka indoor -wyswietlają sie drzewka outdoor i odwrotnie jak outdoor to wyswietlają sie drzewka indoor - te co masz w sprzedarzy

mysle ze poprostu pomyliłeś linki -tyle ich
 
 
Bolas
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-02, 10:41   

Chyba bardziej przejzysta niz ostatnia.
Pozdrawiam.
 
 
AnnaDorota
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-02, 10:42   

Faaaaaajna!
 
 
White_mtb
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-02, 10:42   

chciałem jeszcze coś dodać - na forum mi sie jakoś dłużej wchodzi

jak wchodze na forum wyskakuje reklama

no i baner na samej górze na forum sie nie wyswietla
 
 
Olon 
Olek Ochlak


Pomógł: 17 razy
Wiek: 50
Dołączył: 27 Cze 2006
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2006-07-02, 10:43   

Uwaga. Używający Internet Explorera

Jeśli ktoś ma "pokićkane" napisy o księdze gości na dole stronki to (zakładając że ma ustawioną roszdielczość 1024...) może mieć przełączoną wielkość czcionki w ustawieniach. Musi być ustawione: Widok > Rozmiar Tekstu > Najmniejsza.

Szefie

Jeszcze jedna rzecz!
Gdzieś umknął ze strony katalog "Z" ze zdjęciami do postów. JAk ktoś Ci prześle zdjęcia do postu na maila to będzie miał dalej problem .
 
 
White_mtb
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-02, 10:44   

no i mamy szare ramki - czytelniej to wygląda ale czy urody dodaje? ja sam juz nie wiem

szefie - musisz tez wyrównać tą ramke "mapa strony" z pozostałymi bo to kulawo wygląda


P.S. fajnie ze są promocje - ale czy nie lepiej zrobić nowego guzika na to ? niz tak na stronie wieszać?
 
 
szef 
Administrator
Robert Napieralski


Pomógł: 18 razy
Wiek: 42
Dołączył: 27 Cze 2006
Skąd: Poznań
Wysłany: 2006-07-02, 10:44   

Eh, White Tobie to trudno dogodzić. Miały być przyciski tak jak na starej wersji strony zamiast linków tekstowych, więc są. I znów Ci sie nie podoba. No nieładnie, nieładnie. Okienko promocyjne raczej zostanie, taki był plan już od dawna. Za to więcej informacji na temat oferty nie będzie na stronie głównej. No chyba, że w dziale 'co nowego' skrobnę jak będzie jakiś nowy towar.
Olon, już jest katalog "z". Dzięki, zupełnie o nim zapomniałem.
 
 
White_mtb
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-02, 10:45   

Oj przepraszam - ja jako plastyk ze studiów i zamiłowania jestem uczulony na wszystko -wiec musi być równo i łandie

juz sie nie bede czepiał

przyciski moge zrobić jak chcesz i inne rzeczy - skrobnij tylko na meila - a ja biore sie do pracy

P.S. za to bardzo mi sie podoba nowy wygląd mapki bonsaistów! - super to wygląda
 
 
Olon 
Olek Ochlak


Pomógł: 17 razy
Wiek: 50
Dołączył: 27 Cze 2006
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2006-07-02, 10:46   

Nooo....

Mapka jest teraz naprawdę SUUUUPER!
Jaoś słabo nam jednak idzie rekrutowanie nowych mapkowiczów
Może problem tkwi w tym, że potencjalni kandydaci nie wiedzą jak się na niej znaleźć???

Proponuję Szefie, aby dołączyć do opisu przy mapce jakiś zwięzły opis procesu dołączania nowej osoby. Tak na czerwono żeby łatwo było zauważyć

Może też trzy słowa o tym kto tam był by mile widziany (nie chodzi mi oczywiście o konkretne osoby tylko o ich stan zaangażowania ).

Co myślisz Szefie ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group