Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Witajcie :)
Autor Wiadomość
Tadek 

Wiek: 40
Dołączył: 03 Cze 2010
Skąd: Piła
Wysłany: 2010-06-03, 17:53   

Witam wszystkich serdecznie, z tej strony kłania się Krzysiek z Piły. Pierwsze drzewko to tradycyjnie prezent (fikus beniamin - tak było na etykiecie) i wciągnęła mnie ta zabawa. Jak się tylko uda to dodam kilka fotek. Pozdrawiam i proszę o wyrozumiałość w razie wołania o pomoc :-)
 
 
gacuch
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-05, 18:56   

witam wszystkich. mam na imię Jacek i jestem z warszawy. Bonsai interesuję się od niedawna ale mam nadzieję że z waszą pomocą sobie poradzę. Pozdrawiam Wszystkich
 
 
PsychoPriest
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-07, 22:45   

Mam na imie Krystian, jestem z Żar i dzis dolaczam do forum, pomimo tego ze sztuka bonsai interesuje sie juz dosc dlugo. Wiecej informacji na temat mojego drzewka znajduje sie tutaj: http://www.przyjacielebon...p?p=50814#50814

Pozdrawiam wszystkich
 
 
MrDzej
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-13, 16:25   

Dzień dobry wszystkim, pozdrawiam serdecznie!
Ostatnio zmieniony przez MrDzej 2010-12-12, 17:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dorothea1989
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-15, 12:17   

Witam wszystkich, mam na imię Dorota, mieszkam w Warszawie, sztuką bonsai interesuję się od pół roku choc własnego drzewka jeszcze nie posiadam, dlaczego bonsai ? Uważam , ze mam zmysł artystyczny i własnie wkrozyłam na nową droge życia z moim nażeczonym i uznałam że Bonsai będzie w sam raz, będzie razem z nami troche jako symbol, troche po to by starzało się razem z nami i troche dla mojej własnej przyjemności.
 
 
TNDS
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-15, 14:14   

Witam wszystkich forumowiczów!
Jest Dawid Z Kielc, od teraz powoli student i warszawiak ;-) W swojej skromniutkiej kolekcji bonsai mam dwie sosenki pospolite, wiąza drobnolistnego i pewną niezidentyfikowaną roślinkę o zdrewniałej łodydze.
Liczę, że miło spędzę czas na tym forum.
Pozdrawiam! :-)
 
 
ItalianCopper 
Mateusz


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 05 Sie 2010
Skąd: Kielce
Wysłany: 2010-09-28, 22:28   

Cześć.
Mam na imię Matusz i za tydzień nie będę pił już od 7 dni. :help:
A tak na poważnie to chciałem wszystkich serdecznie powitać, przygodę dopiero zaczynam, więc pochwalę się jakąś dzieciną w bliżej nieokreślonej przyszłości.
Pozdrawiam :beer:
_________________
Jeżeli nie wiesz co to jest baner reklamowy zapraszam do zapoznania się z ofertą drukarni wielkoformatowej.
 
 
magusia
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-22, 11:58   cześć wam

Jestem zielona ale mam zamiar poważnie wziąść się za sadzenie i uprawę bonsai!
mam nadzieję, że pomożecie!
Dzieki
 
 
organic
[Usunięty]

  Wysłany: 2010-10-24, 12:54   

Witam,
jestem kolejnym żółtodziobem w temacie ale z nadzieją, że wytrwam w poskramianiu drzewek :-P
Mam na imię Tomasz, jestem z Opola.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów ;-) ;-)
 
 
maniekok3
[Usunięty]

  Wysłany: 2010-11-01, 10:28   

Witam :-)

wszystkich forumowiczów ,
jestem od wczoraj nowym forumowiczem i szczęśliwym posiadaczem
( od 5 dni )
dwóch drzewek Bonsai .
 
 
TigerStyle 
Piotr


Pomógł: 11 razy
Wiek: 44
Dołączył: 24 Sie 2010
Skąd: Bournemouth
Wysłany: 2010-11-01, 15:39   

maniekok3 - myślę, że musisz przystopować z 'efektami' w twoich postach. Są trochę 'ocząpląsowe'.

Pozdrawiam i witam.
_________________
"You must think first, before you move"
www.piotrluczak.pl
 
 
nisiiaaa
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-08, 22:41   

no...ja tak samo jak niektórzy mam nadzieję, że moje drzewko też będzie pięknie rosło. a przede wszystkim przetrwa zimę oraz się jakoś dobrze zaklimatyzuje. ^^
 
 
elkorasso
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-01, 11:44   

Witam jestem Bartek, mieszkam w Poznaniu, moje pierwsze drzewko to ficus obecnie posiadam jeszcze carmone i wiąz drobnolistny
 
 
shortt
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-26, 13:22   

Witam,
Nazywam się Marcin i od wczoraj jestem posiadaczem drzewka bonsai, o którym zawsze marzyłem. Na razie jestem przerażony (listki zółkną :( ) więc będę pytał, pytał, pytał...
Emocje jak na porodówce...
Pozdrawiam!
 
 
Robertone 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Lut 2011
Skąd: Polska Płd.
Wysłany: 2011-02-07, 22:22   

Witam wszystkich serdecznie.

Dołączyłem do grona tego forum bo od zawsze jak pamiętam drzewka bonsai mnie fascynowały, a będąc w Nowym Jorku byłem na wystawie to było niesamowite dla mnie przeżycie, że można takie rzeźby wykreować z prostych form drzewnych i nie tylko.

Tak więc nadszedł czas z fascynacji przejść do czynów i mieć swoje bonsai. Spróbuje sobie poćwiczyć na Fikusie Benjamina, którego wyrwałem bratu z pokoju, jest bardzo zaniedbany ale na naukę myślę, że się nada, bo ładnie już jest uformowany w bok jedynie będzie trzeba uformować formę. No to tyle.

Pozdrawiam
Robert
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group