Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Witajcie :)
Autor Wiadomość
gimof
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-18, 19:28   

Siewka.

Rafał tak mi mówią, z wioski Promnice pod Poznaniem jestem (odniedawna)

Lat 18.

Bonsai od kilku dni :)
 
 
Dolin 
Początkujący!Pomoc mile widziana:)

Wiek: 40
Dołączył: 22 Sty 2007
Skąd: Lubań
Wysłany: 2007-01-22, 22:59   

Witam wszystkich.Jestem początkujący i prawde mówiąc nie wiem od czego mam zacząć pytać:) ;-) Mm jedno drzewko,ale mase z nim związanych pytań.
Ciesze sie bardzo że jest eogule takie forum i będe miał do kogo się zwrucić.Licze na profesjonalną pomoc.
Do usłyszenia
_________________
Dolin...
 
 
AAAA
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-23, 12:17   

Ja również witam :-)
 
 
Kubuś12
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-27, 13:24   

Witam mam na imię kuba mieszkam w siedlcach bonsai interesuje się od roku ale tydzień temu dopiero kupiłem serisse mam 11 lat w tym roku 12 mam brata piotrka lat 16 to wszystko :-)
 
 
pat
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-30, 14:48   

Witam.

Mam na imię Paweł i mieszkam we Wrocławiu. Jestem bardzo początkującym miłośnikiem małych drzewek. Jeśli na forum są osoby z Wrocławia, które mogą mi uchylić rąbka tajemnicy dotyczącej bonsai to będzie mi niezmiernie miło.
 
 
Annika
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-04, 10:28   

Witajcie, jestem Anka z Krakowa (22 lata), forum obserwuję już od dawna, ale dopiero dziś się zarejestrowałam. Mam karmonę drobnolistną (od miesiąca) . Pozdrawiam wszystkich !
 
 
real_manaic
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-21, 00:31   

witam

drzewko mam od trzech tygodni ale dopiero dzisiaj sie nim zainteresowalem i wpadlem na to forum :roll:
jestem wlascicielem bonsai wiaza drobnolistnego i mam nadziej ze forum jak i jego doswiadczeni user'zy pomoga mi w doprowadzeniu tej roslinki do stanu godnego podziwiania :-)
oto roslinka

pozdro
Ostatnio zmieniony przez real_manaic 2007-02-22, 01:33, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Kitka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-05, 15:40   

No cóż wypadało by się przedstwić ... tak więc jestem natalia pochodze ze Skierniewic ( tj. okolice Łodzi) , a drzewko bonsai mam od baaaaaaaaaardzo niedawna :)
 
 
Sushimaster
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-06, 02:59   

Witam wszystkich bonsaistów
mam na imie Jacek mieszkam w stolicy i dzewkami interesuje sie i hoduje od okolo 3-4 lat w swojej kolekcji mam 10 okazow
niecale 3 miesiace temu otworzylem sushi bar i wszystkie drzewka sa tam w przyszlosci wkleje ich fotki a na razie zapraszam na strone jest tam pewien ficus z ktorego jestem bardzo dumny
Ostatnio zmieniony przez Sushimaster 2007-03-06, 03:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kitka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-06, 09:58   

wow sushi bar ? a będe mogła tam parcować? - bo uwielbiam robić sushi ^^

jakby co to na pw napisz :)
 
 
Kojot
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-06, 20:25   

Witam Bonzai zajmuje sie od 3 dni... jeśli codzi o bonzia jestem zielony jak listki na nim....Witam serdecznie.....
 
 
Migass
Gość
  Wysłany: 2007-03-09, 22:27   

Witajcie .
Jestem tu nowy ,ale bardzo jestem z tego rad !.
Bo spełniło sie moje ciche mażenie , "Zostałem posiadaczem Bonsai" !! !
I tak sobie chodze po tym forum i czytam i czytam i Fajnie że można tu znaleść Odpowiedzi na
wiele irytujących pytań jakie trapią nowicjuszy Bonsai. Można w ręcz powiedzieć że nietrzeba zadawać pytania aby uzyskać na nie odpowiedz :prosze: i bardzo Sie ciesze że jest taka Polska skarbnica wiedzy na temat Bonsai .


hihi wreszcie mam swoje drzewko i już się niegdy z nim nierozstane

Pozdrawiam wszystkich :-D
 
 
madziek83
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-18, 12:26   

Witam wszystkich bonsaistów serdecznie ;)

Mam na imie Magdalena, mam 24 lata i jestem z Białegostoku :)

Drzewko bonsai (podejrzewam, ze jest to wiąz drobnolistny) nabylismy z Męzem 2 dni temu zupełnie przypadkiem, mimo, ze dosc długo rozgladałam się za tego typu drzewkami bo bardzo mi sie podobają :)

W domu mam spora hodowle bambusów roznej wielkosci ale zainteresowały mnie tez pieknosci bonsai, ktorym pragne poswiecic swój czas :)

Mam nadzieje ze z Wasza pomocą mi sie to uda ;)
Pozdrawiam serdecznie!
 
 
pszczolka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-26, 23:10   

Hej mam na imię Ania i jestem z Białegostoku. Mam 25 lat. Moje pierwsze drzewko nazywało się 'Wiąz Japoński' ale niestety nie przeżyło roku w moim domku....chyba było mu za zimno.

A teraz kupiłam tak zwane Bonsai Mix i na metce pisało 'Ligustrum Nitida'. Mnie się podoba tylko ciekawa jestem jak długo ze mną będzie z tego co się orientuję to gatunek z grupy 'Indoor' tak jakoś się chyba nazywa czyli przeznaczony do hodowli wewnątrz pomieszczeń.
 
 
Calcifer
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-27, 14:45   

Cze jestem Mateusz z Goliszewa pod Kaliszem w Wielkopolskim, mam 15 lat. Niedawno sobie kupiłem swojego 1 bonsai, jak narazie dobrze mi idzie. Jest to Karmona Drobnolistna.
Ostatnio zmieniony przez Calcifer 2007-03-27, 14:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group