Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Pomysł na konkurs
Autor Wiadomość
szef 
Administrator
Robert Napieralski


Pomógł: 18 razy
Wiek: 42
Dołączył: 27 Cze 2006
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-01-31, 20:55   Pomysł na konkurs

W planach jest konkurs (z nagrodą), brakuje tylko pomysłu na temat. Oklepane typu "najładniesze drzewko" itp. odpadają. Chodzi głównie o to by jak najwięcej osób mogło wziąć udział (brak bariery dośwaidczenia, aparatu foto itd). Dlatego temat nie musi być związany bezpośrednio z bonsai, wskazane jest natomiast żeby wiązał sie jakoś z przyrodą, żeby zupełnie od tematyki forum nie odchodzić.
Generalnie chodzi o to żeby była fajna zabawa.

Prosze o pomoc i licze na Waszą kreatywność w wymyślaniu tematu konkursu ;)
 
 
Łukasz Czarnecki 
Junior Admin


Pomógł: 30 razy
Wiek: 38
Dołączył: 18 Gru 2007
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2008-01-31, 21:01   

A co myślisz o wierszyku? Rymowance. Śmieszna, treściwa, z morałem- ot taki pomysł :)
 
 
 
Daniel J. 
dawniej: yoker .pl

Pomógł: 21 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Mar 2007
Skąd: sieradz
Wysłany: 2008-01-31, 21:23   

albo se piosenka jaka ulozyc taka z jajem ktora fajniejsza to wygra co wy nato a nagroa moze byc np. zulty nick ja jestem za albo np powiedzonka . np. pokrecilo mnie jak bonsai i mnie jin boli :lol: albo uro swedzi
Ostatnio zmieniony przez Daniel J. 2008-01-31, 21:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Łukasz Czarnecki 
Junior Admin


Pomógł: 30 razy
Wiek: 38
Dołączył: 18 Gru 2007
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2008-01-31, 21:34   

Piosenka nagrana i wrzucona np na youtube. Nagroda- zależna od możliwości sponsorowania :) Jak nie ma kasy na żadne upominki w stylu zestawu japońskiego sprzętu do bonsai to od biedy może być kolorowy nick ;)
 
 
 
lasek
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-31, 21:38   

albo np. cud odratowania czyli z marketowca cudo. albo ten wierszyk to na serio dobry pomysł tylko na jaki dokladnie temat. moze wiersz satyryczny na temat tego forum??
 
 
Łukasz Czarnecki 
Junior Admin


Pomógł: 30 razy
Wiek: 38
Dołączył: 18 Gru 2007
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2008-01-31, 21:58   

No ja raczej myślałem nad tematyką bonsai ogólnie. A satyra? Jak najbardziej tylko dużo i do tego frytki! :)
 
 
 
Kanik
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-31, 22:03   

Historia roślinki. Takie opowiadanko :D
 
 
kristofer001 
Krzysztof K.


Pomógł: 17 razy
Wiek: 42
Dołączył: 10 Maj 2007
Skąd: Chojnice
Wysłany: 2008-02-01, 00:19   

A moze konkurs plastyczny temat dowolny lub zdjecie (moze byc z neta) z dopisaniem fajnej smiesznej historyjki a pomysl Kozubka z kolorowym nickiem bardzo mi sie podoba! to tak jakby VIP hehe!
_________________
Pozdrawiam!
 
 
 
mexicoman
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-01, 08:17   

A może zaprojektowanie nowego loga na naszą stronkę?? Szefie nie myślałeś o zmianie? Może akurat będzie??
 
 
PatrykRadulak
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-01, 11:06   

szef napisał/a:
brak bariery doświadczenia


w każdej dziedzinie to wystąpi.
 
 
Łukasz Czarnecki 
Junior Admin


Pomógł: 30 razy
Wiek: 38
Dołączył: 18 Gru 2007
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2008-02-01, 11:08   

Zgodze sie z Patrykiem ale mysle ze wierszyki czy tam rymowanki beda najbardziej sprawiedliwe. Malowac/rysowac nie kazdy umie a głupią rymowanke nawet dziecko wymysli :)
 
 
 
Kanik
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-01, 11:18   

Nom te rymowanki chyba najlpesze... bo nie trzeba ani aparatu, ani jakiś specjalnych programów.

chyba żeby może po prostu konkurs artystyczny o bonsai. Czyli "wszystkie chwyty dozwolone". Rysowanie wiersze jakieś grafiki itp. itd.
 
 
mexicoman
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-01, 12:15   

Może to co napisał Kanik jest dobre, te wszystkie chwyty dozwolone, ale może nie każdemu się spodoba.
 
 
szef 
Administrator
Robert Napieralski


Pomógł: 18 razy
Wiek: 42
Dołączył: 27 Cze 2006
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-02-01, 12:24   

Wierszyk, fajna sprawa.

Pisząc o doświadczeniu miałem na mysli takie sprawy jak bonsai, wtedy tylko najlepsi mieli by szanse. A od tego sa wystawy.

Czekam na kolejne propozycje, w niedziele zadecydujemy w gronie modów, który pomysł najbardziej nam się podoba.

Jeśli chodzi o sam konkurs to na przykładzie wierszyków: po publikacji wszystkich prac uruchomimy na jakiś czas sondę, na której każdy zarejestrowany użytkownik bedzie mógł raz zagłosować. W ten sposób wyłonimy zwycięzcę.

Jeśli chodzi o nagrodę, to początkowo przewidziany był kalendarz, tyle, że robi się powoli nieaktualny... Sprawę żółtego nicka muszę sprawdzic (czy jest taka opcja).
 
 
Anarhis 

Pomógł: 10 razy
Wiek: 42
Dołączył: 20 Lip 2007
Skąd: Piekary Śląskie
Wysłany: 2008-02-01, 13:31   

A może zdjęcie drzewa rosnącego naturalnie, które kształtem, zachowanymi kanonami i zasadami odpowiadałoby bonsai'om. Tu możnaby stworzyć kilka kategorii ze względu na formę a potem wybrać ze zwycięzców to jedno najlepsze. Tyle, że tutaj w grę wchodzi posiadanie aparatu foto.
...bo wierszyki mi się jakoś nie widzą :)
_________________
Wszystko ma swoje dwie strony...
Grzegorz Sz...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group