Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Olon
2008-11-26, 18:30
opcja you
Autor Wiadomość
Ronin 
Maciek Krawczyk

Pomógł: 62 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Lut 2008
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-11-26, 13:31   

Twoje pytanie to czysta hipokryzja, skoro Ty zachowujesz się jak moderator pisząc w wątkach, że np. nie o tym jest dany temat. Sama taka uwaga jest offtopic więc popełniasz błąd logiczny robiąc coś takiego. A pisać mogę co mi się podoba i gdzie mi się podoba, takie są niestety prawidła forum. Przynajmniej mam coś więcej do powiedzenia niż "postaw go na parapecie w jasnym miejscu".

Mam prośbę nie odpowiadaj mi, a jeśli już bardzo tego pragniesz to czyń to zachowując zasady pisowni języka polskiego. Inaczej będę Cię ignorować.
_________________
 
 
darkeuphoria 
Ela J.


Pomogła: 3 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 25 Sie 2008
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-11-26, 14:26   

ej ej.. może Wam po drinku nalać, czy coś, bo się zaraz zapędzicie ;-)
_________________
 
 
 
fidelpatcha 

Pomógł: 2 razy
Wiek: 45
Dołączył: 10 Kwi 2007
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2008-11-26, 14:44   

Jeśli na forum o bonsai drzewkami błysnąć się nie da, to zaistnieć trzeba inaczej. Podobnie zachowuje się dziecko, które wkracza w grono rówieśników rozmawiających o rzeczach, o których nie ma ono pojęcia - mówi albo robi coś głupiego, żeby skupić na sobie uwagę i móc się wypowiedzieć.
_________________
Damian S.
 
 
EnDiK 
Rafał Andrys


Pomógł: 24 razy
Wiek: 32
Dołączył: 26 Sty 2008
Skąd: Piaski Woj.Lubelskie
Wysłany: 2008-11-26, 15:16   

sory ale śmiać mi się chce z was :lol: nie uważam się za jakiegoś specjaliste w Bonsai ale jeśli tak bardzo chcecie pisać coś na forum to lepiej napiszcie coś na temat Bonsai powyżej poziomu "postaw go na parapecie w jasnym miejscu" albo, jak już gdzieś przeczytałem, powyżej poziomu ''tacy z keramzytem''. Osobiście zgadzam się z fidelpatchą. Zakonczcie tą kłótnie bo nie ma sensu się kłócić i na marne zdzierać klawiatury. :dobani:

ADMIN jr: Myślę, że dość już zostało powiedziane. Niech każdy wyciągnie sobie wnioski osobiste, wynikające z uwag biorących udział w dyskusji. Celowo nie usuwam tego wątku, aby każda osoba, której przyjdzie na myśl podobny pomysł jak tematyczna opcja " you ", zdał sobie sprawę z konsekwencji i reakcji innych forumowiczów.
Przypominam, że forum to przede wszystkim miejsce do wymiany poglądów, wiedzy, doświadczeń i dyskusji związanych z tematyką forum. Wszelkie inne inicjatywy powinny mieć charakter marginalny i jak najmniej irytujący innych użytkowników forum.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group