Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Nasza - Klasa
Autor Wiadomość
mateusz95
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-10, 19:35   Nasza - Klasa

Mam pewien pomysl. Skoro jest tu na forum tyle ludzi zainteresowanych ta sztuka to możnaby załozyć konto na popularnym serwisie nasza-klasa. Do znajomych przyjmowałoby się ludzi zainteresowanych bonsai. Może to zły pomysł ale prosze o jakies komentarze i ropatrzenie tego pomysłu. Może sie adminów poprosi to sie zalozy takie konto :-P
To tyle z mojej strony napiszcie co o tym sądzicie. Jeżeli już wcześniej pojawił sie taki temat to serdecznie przepraszam . :-D
Ostatnio zmieniony przez mateusz95 2009-01-10, 19:37, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
slawekcavan
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-10, 19:52   

dodatkowa reklama dla forum i całej strony przyjaciół bonsai
 
 
mateusz95
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-10, 19:53   

Też mi się tak wydaje ale poczekajmy na odpowiedzi innych. I pozdrawiam cię bo mieszkasz blisko mnie ;p bo jakies 10km mam do bielska chyba
 
 
krysztof
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-10, 21:06   

Przeciez macie na forum :naszą klasę" Zajrzyjcie w zakładkę /Użytkownicy/ i jest cała nasza klasa :jupi:
 
 
mateusz95
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-10, 21:08   

wiem ale takie konto na nk poszerzylo by zainteresowanie sztuka bonsai i zjednoczyla wszystkich zainteresowanych:P
 
 
Danuta Jagoda
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-12, 15:06   

Nie sądzę aby to pomogło "rozreklamować" i forum i zainteresowanie sztuką bonsai. A nawet gdyby to niekorzystnie - masa zupełnie przypadkowych osób pojawiła by się by po chwili zniknąć. Kto się interesuje bonsai naprawdę lub ma taki zamiar to sobie znajdzie forum i bonsaistów. Mnie się ten pomysł z NK dla bonsaistów nie podoba :-/ Wszystko, co potrzebne jest dostępne na forum!
POZDRAWIAM!
 
 
krysztof
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-12, 17:13   

Popieram Danke :spoko:
 
 
Olon 
Olek Ochlak


Pomógł: 17 razy
Wiek: 50
Dołączył: 27 Cze 2006
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2009-01-12, 19:08   

No i właśnie na takie opinie czekałem, aby była jakaś przeciwwaga do hura optymizmu jaki czasami towarzyszy takim akcjom. Niestety doświadczenia MOD-TEAMU są takie, że w miejscach - nazwijmy je - publicznie dostępnych , reklama forum skutkowała zawsze właśnie tym o czym pisze Jagoda. Masa przypadkowych osób pojawiała się i znikała, pytając jedynie o roślinkę, którą równie przypadkowo pozyskała i wcale nie miała głębszej ochoty na "... wszystkie te ceregiele przy drzewku" :] .

Nie każdy zdaje sobie pewnie z tego sprawę, ale z forum usunąłem już ponad 700 martwych kont, tzn takich, które założyły osoby wyżej opisane i nie zaglądały tutaj dłużej niż rok. Liczby mówią same za siebie, dlatego osobiście nie poprę takiej akcji. Wolę przedsięwziąść kroki, które w przyszłości pozwolą osobom na prawdę zainteresowanym, acz "raczkującym", poznać podstawy wiedzy w jasny i klarowny sposób(artykuły, projekt samouczka prowadzącego "za rączkę" ), oraz czynić forum bardziej przyjaznym dla hobbystów i pasjonatów (co niestety będzie wiązało się ze stopniowym "przykręcaniem śruby" idącym na łatwiznę "bohaterom jednej nocy z drzewkiem bonsai w tle" :] ).

Jak dla mnie grono forumowiczów może być bardziej kameralne, ale niech będzie to grono ludzi połączonych ideą bonsai, którzy potrafią siebie wzajemnie i swoje zainteresowania traktować poważnie, a co to oznacza, myślę, każdy hobbysta i pasjonata doskonale wie. Myślę, wtedy każdy zainteresowany na poważnie bonsai, trafi do nas bez problemu, a znając Was, zostanie ciepło przyjęty do grona.

:-)
 
 
M.M.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-31, 13:06   

A ja myśle że to dobry pomysł z tym kontem, w końcu komu przeszkadzajom osoby których bonsai właściwie nie iteresuje; pojawiom się i zniknom, a ludzie którzy iteresują się bonsai na serjo i poznajom tą strone za pośrednictwem naszej klasy, będą mogli zacząć już wtedy rozwijać swoje zainteresowania, a nie dopiero gdy zdecydują sie wpisać w google ''Bonsai''
 
 
daad
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-31, 23:10   

Nie jestem tutaj weteranem więc może nie powinienem się zbytnio wypowiadać [wszak pojawiłem się tutaj niedawno i wciąż dla wielu doświadczonych jestem potencjalnym 'chwilowym użytkownikiem'], ale... ;)
Zgadzam się ze zdaniem Olona... forum jest wystarczająco popularne - blisko 1700 zarejestrowanych - niemal zawsze więcej jest Gości niż zarejestrowanych - w googlach nie sposób tu nie trafić.
Zawsze łatwiej o dobrą opinię i radę w mniejszym ale zainteresowanym gronie niż w tłumie szukającym hobby w sklepie 'wszystko po 5zł'...

Pozdrawiam
 
 
Danuta Jagoda
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-01, 10:04   

M.M. napisał/a:
a ludzie którzy iteresują się bonsai na serjo i poznajom tą strone za pośrednictwem naszej klasy, będą mogli zacząć już wtedy rozwijać swoje zainteresowania

sądzę M.M., że jeśli ktoś interesuje się bonsai to szybciej poszuka forum niż profilu bonsai na NK
 
 
M.M.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-01, 11:49   

zgadzam się Danuta, ale na konto naszej-klasy mogom trafić przypatkowo zanim zacznom szukać w googlach
Ostatnio zmieniony przez M.M. 2009-04-01, 11:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
aguka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-01, 12:12   

Na tą stronę jest bardzo łatwo trafić. Uważam, że nie potrzeba reklamy w takim czymś jak nasza klasa. Masa ludzi to banda idiotów pokazujących jakiś nowy samochodzik bądź lalunie. Serwis wg mnie mało poważny. Z drugiej strony po części może spowodować większe zainteresowanie ludzi ale więcej znaczy lepiej?
Większość będzie chciała dołączyć do grupy bo mają nowy kontakt do nieznanych ludzi ludzi.
Lepszym wg mnie wyjściem byłoby jeśli ktoś chce niech machnie uniwersalną sygnaturę i ten kto będzie chciał reklamować stronę to sobie ją ustawi w profilu i już.
 
 
Daniel J. 
dawniej: yoker .pl

Pomógł: 21 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Mar 2007
Skąd: sieradz
Wysłany: 2009-04-01, 20:38   

racja popieram pomysl z nasza klasa do debilizm jakich malo , banda nieudacznikow i tyle , a w tym forum nie chodzi o pseudo zapalencow tylko ludzi z wyobrazna i samozaparciem a nie do przyklejanie sobie ludzi do listy znajomych . pomysl uwazam do bani i caly temat kosz :!:
 
 
 
Shir
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-06, 18:18   

Ja jestem raczej na nie ...
Tzn. wydaje mi się , że nie ma sensu robić reklamy na NK , bo są tysiące kont typu " Przyjaciele Bonsai "
Jedynym sensownym rozwiązaniem jest założenie konta " Forum Przyjaciół Bonsai " , za zdj. główne wstawić logo naszego forum i gromadzić użytkowników.
Ale nawet to rozwiązanie jest dość nie przydatne , zaraz zaczną Cie zapraszać osoby w ogóle nie z naszego forum jak to już ktoś wcześniej mądrze powiedział :)

A reklama jest w Googlach i nie potrzeba robić nastepnej

Danuta Jagoda napisał/a:
sądzę M.M., że jeśli ktoś interesuje się bonsai to szybciej poszuka forum niż profilu bonsai na NK


- No i racja ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group