Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Nasze hobby. Tylko bonsai ?
Autor Wiadomość
MartaM
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-26, 09:44   

Zgadzam się z przedmówca, że fajnie jest mieć jakieś hobby. :-) Ja też mam, chyba od zawsze jakieś...
Kilka lat temu, przez 5 lat hodowałam pająki, ptaszniki. Miałam w najlepszym czasie ich 6. Cudne, włochate stworzonka. :P Niestety w pewnym okresie życia nadchodzą różne zmiany i w trosce o to, żeby pajączki żyły cały czas i dobrze się miały, oddałam je koledze, który jest hodowcą. Wiem dziś, że pająki mają się dobrze i są to już piękne okazy!
Swego czasu zbierałam razem z tatą znaczki. Do dziś mamy kilka klaserów ze znaczkami, o które bardzo ciężko dziś.
Studiowałam historię, ale nie dlatego, że chciałam zostać nauczycielką. :-) Zamiłowanie do historii zaszczepił we mnie mój tata, z którym oglądałam "Sensacje XX wieku". I tak mi to zostało do dziś. Najbardziej pociąga mnie nasza historia po 1956 roku, wbrew pozorom, najciemniejsza i najmniej odkryta. :-)
Największą moją miłością jednak, odkąd pamiętam są góry. Łazikuję kiedy tylko mogę i do tej pory tylko będąc w górach potrafiłam całkowicie zapomnieć o świecie, który zostawiłam przed wyjazdem. Piszę do tej pory,bo teraz mam jeszcze inną pasję, a mianowicie te nasze kochane drzewka, dzięki którym nie wychodząc z domu mogę również odetchnąć od świata. Zawsze jednak będę uważać, że góry to 8 cud świata! :-) Kocham je i zawsze kiedy tylko mogę uciekam, żeby odetchnąć powietrzem, nacieszyć oczy i serce radością wypełnić...A pod spodem kilka fotek z ostatnich wypadów:
Ostatnio zmieniony przez MartaM 2008-09-26, 13:54, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
darkeuphoria 
Ela J.


Pomogła: 3 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 25 Sie 2008
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-09-26, 11:50   

Ja zawsze mówiłam, że ludzie z pasją są o wiele ciekawsi oraz mają radość i sens życia :)

Od 10 lat aktywnie "siedzę" w samochodach amerykańskich:


Natomiast od dziecka uwielbiałam fotografię.. potem ukierunkowało się to na opuszczone i industrial (jeszcze zanim zaczęło to być takie popularne :roll: ).
Poniżej fotki z jednego z najważniejszych moich "wypadów":


_________________
Ostatnio zmieniony przez darkeuphoria 2008-09-26, 11:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
agus800 


Pomogła: 2 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Skąd: Bartoszyce
Wysłany: 2008-09-30, 18:18   

Fajowe macie hobbyy :!: :!: :!: Ja poza bonsaiowym fiołem uwielbiam rysować choć kiedy pracuję brakuje mi na wszystko czasu. Ciągnie mnie w stronę grafiki komputerowej i do tego celu kupuje na dniach lepszego kompa :jupi: je je jeee :jupi: a później jakiś kursik w tym kierunku i zobaczymy co z tego będzie :-D
 
 
 
Minimonka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-01, 19:44   

mam fioła na punkcie bonsai :mrgreen: ale równie wielkiego fioła ma na punkcie mojej koteczki :-D
Ostatnio zmieniony przez Minimonka 2008-10-14, 17:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Krystian P.
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-29, 18:52   

No to może kolej na mnie? ;-)

Ja interesuję się zjawiskami paranormalnymi, karate :shuriken: , bonsai, roślinami owadożernymi, astronomią.

Największą moją pasją jest jednak wszystko związane z lotnictwem, począwszy od meteorologi i dynamiki gazów wraz z aerodynamiką poprzez pilotaż i nawigację do pracy kontroli ruchu lotniczego i budowy wszystkich, najmniejszych rzeczy w samolocie. Potrafię o tym nawijać dniami i nocami.
Ku niezadowoleniu moich rozmówców każdy temat potrafię skojarzyć z lataniem i w tym kierunku rozmowę prowadzić, niektórzy mówią że to już mi na mózg poszło co może i jest prawdą :-P

P.S no i nawet tutaj najwięcej o lotnictwie się rozpisałem :-D
 
 
piepsi
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-06, 23:02   

A ja gram na gitarze i mam swój profil na myspace ^^
 
 
ola
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-29, 17:35   

Moim hobby poza bonsai jest muzyka ai rysować potrafie :-D . I gram na gitarze. :dj:
Ostatnio zmieniony przez ola 2009-01-29, 17:38, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Doofus
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-06, 23:57   

Bonsai iteresuję się od niedawna. Wcześniej interesowały mnie rośliny owadożerne, głównie muchołówki. Moim największym hobby i pasją życiową jest wszystko co ma koła i silnik :jupi: Uwielbiam śmigać na crossie. Bardzo lubię majsterkować. Oprócz tego snowboard, wędkarstwo, muzyka, podróże. A oto mój największy sukces, niestety już sprzedany :cry:
 
 
grabaa
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-08, 17:49   

więc może teraz ja, moje hobby to oczywiście bonsai, rowery (dirt), rośliny owadożerne, ptaszniki i modele rc (czasami)
 
 
M@ro
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-13, 15:56   

Moje to CS, jaszczurki, rośliny owadożerne (lekko podsuszyłem Kapturnicę :P ) i od dziś bonsai ^^ .
 
 
czarna_mamba
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-17, 18:48   

----
Ostatnio zmieniony przez czarna_mamba 2010-03-11, 17:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Coffe
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-22, 18:49   

A ja interesuję się kynologią (praktycznie od dziecka), końmi i od niedawna roślinami. Jeżdżę konno już od ok. 4 lat. Planuję za niedługo zdobyć pierwszą odznakę jeździecką i może jakieś zawody :) . Lubię też malować i szlifować swoje umiejętności w tym kierunku. Kiedyś interesowała mnie manga teraz tylko ją lubię, wolę "tradycyjny" sposób rysunku.
 
 
kk89 


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Maj 2009
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2010-03-31, 08:57   

Ja zbierał plakaty z różnych filmów i swojej kolekcji mam Popiełuszko Wolność jest w nasz , 2012 i na tych filmach byłem. Najciekawszy plakat który mam ale zapomniałem tytułu wygląda tak jest goła kobieta i z tyłu trzyma ją za piersi inna kobieta . Dodatkowo interesuje się historią i gdybym miał pieniądze to zbierał bym plakaty propagandowe rożnych partii a najciekawsze są plakaty propagandowe z Stalinizmu , Nazistowskie , Faszystowskie. I wojny domowej Hiszpanii i Powstań Śląskich.
 
 
delma
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-31, 15:54   

a ja se skałek szukam :lol: A tak na poważnie to faktycznie pociąga mnie archeologia i geologia(czyli że se skałek szukom !) I jeszcze skutery i motory.
takiego sobie kupie... jak wygram w Tak to leciało:)

moja największa pasja od zawsze - konie!
Ostatnio zmieniony przez delma 2010-03-31, 15:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
owsik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-03, 21:23   

A ja kocham muzykę. Słucham, gram i zbieram informacje. Jeżeli ktoś zapytałby czego słucham to pożałowałby tego, bo nie przestałbym gadać chyba przez tydzień. Muzyka, to jest coś dzięki czemu żyję. No i jest jeszcze moja żona, która jest całym moim życiem. moim hobby jest również wpadanie na różne pomysły, jak na przykład bonsai. Moja żona "uwielbia" kiedy coś takiego wymyślam :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group