Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Nasze hobby. Tylko bonsai ?
Autor Wiadomość
Daniel J. 
dawniej: yoker .pl

Pomógł: 21 razy
Wiek: 45
Dołączył: 14 Mar 2007
Skąd: sieradz
Wysłany: 2007-11-29, 18:14   

i jeszcze troszke tym tez sie zajmoje poprostu od jesieni zbieram kase i latem goo na safari

MOD: Proszę edytować posty.
Ostatnio zmieniony przez ogrodnik 2007-11-29, 18:24, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
mariusz
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-02, 16:08   

od 5,5 miesiąca mam nowe hobby (ale bonsai też oczywiście pozostalo), przez które brak mi czasu na zaglądanie na moje ulubione forum lecz rzecz jasna nie narzekam bo to długo wyczekiwane "hobby" ;-)
Ostatnio zmieniony przez mariusz 2007-12-02, 16:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pawel18 
Paweł Głowiak


Pomógł: 135 razy
Wiek: 35
Dołączył: 02 Maj 2007
Skąd: Jarosław
Wysłany: 2007-12-02, 17:25   

sliczny bobas :) naprawde
 
 
 
Olon 
Olek Ochlak


Pomógł: 17 razy
Wiek: 50
Dołączył: 27 Cze 2006
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2007-12-02, 19:28   

Ojej, słodziutki jest :tak: . No to spóźnione nieco "pogratulować wspaniałego potomka" !
A drzewko z okazji jego narodzin sobie sprawiłeś?
Wiesz, takie które będzie mu towarzyszyć całe życie.
 
 
S. Smolińska
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-02, 19:59   

Ode mnie też wszystkiego naj, naj, naj na nowej drodze życia z nowym członkiem rodziny:-D
 
 
mariusz
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-02, 20:20   

wielkie dzięki dla wszystkich za miłe słówka, drzewko też oczywiście jest (będzie miał klonika palmowego-purpurowy) no i jasna sprawa będę dokładał wszelkich starań aby w nim w przyszłości zaszczepić zamiłowanie do bonsai... i dziewczyn ;-) :lol:
 
 
pawel18 
Paweł Głowiak


Pomógł: 135 razy
Wiek: 35
Dołączył: 02 Maj 2007
Skąd: Jarosław
Wysłany: 2007-12-03, 16:37   

postaraj sie tylko o to pierwsze . do tego drugiego znajac zycie nie bedziesz musial dokladac staran :)
 
 
 
Machu
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-15, 00:50   

Ja do tej pory miniaturyzowałem materię nieożywioną :-D
Dla zainteresowanych ponizszy link:
http://s78.photobucket.co...le_w_butelkach/
 
 
kristofer001 
Krzysztof K.


Pomógł: 17 razy
Wiek: 42
Dołączył: 10 Maj 2007
Skąd: Chojnice
Wysłany: 2008-03-15, 19:30   

A to jest moja pierwsza milosc zaraz po drzewkach bonsai http://www.kosartairbrushing.com/index.htm
_________________
Pozdrawiam!
 
 
 
oloix
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-16, 10:31   

ciekawe macie hobby...

JA oprócz bonsai lubie wszystkie roślinki kaktusy paprotki i inne...

W mojej rodzinie wszyscy się dziwią i mówią ze kwiaty są dla dziewczyn :evil: :evil: A to nie prawda !! !! :jupi:
 
 
Ronin 
Maciek Krawczyk

Pomógł: 62 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Lut 2008
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-03-16, 21:33   

U mnie hobby zawsze było. Najstarsze hobby jakie pamiętam to znaczki. od 1926 do 2000 mam wszystkie. Potem przerzuciłem się na nieco spokojniejsze - deskorolka. Rampy, rurki i takie tam, ale odkąd się przeprowadziłem do domku to deska gości u mnie jedynie jako materiał w stolarce, bo to właśnie stolarstwo i renowacja mebli są obecnie moimi hobby oprócz sztuki bonsai. No i zapomniałbym o winie, Qbik jeszcze raz wyrazy uznania :drunk: :-D

No i mi się przypomniało najważniejsze hobby, które mi towarzyszy całe życie, jeżeli można to nazwać hobby - MUZYKA. Wychowałem sie w blokowisku więc od 12 lat słucham rapu (można powiedzieć, że w wieku 10 lat byłem jednym z promotorów :] ), ale teraz to masa rzeczy do słuchania: uwielbiam Edith Piaf, Stanisława Grzesiuka, muzykę klasyczna a w szczególności symfoniczną, chillout z brzmieniami wschodnimi, Cesarie Evore. Srednio z 5 godzin dzienni to muszę mieć muzykę. Ponad 1800 albumów wiec jest co słuchac :roll: .
_________________
Ostatnio zmieniony przez Ronin 2008-06-08, 20:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Guldan
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-17, 18:38   

od jakiegos czasu latarki... moze nie jestem konkretnym typem zbieracza a bardziej poszukuje idealnego zestawu do codziennego noszenia (ktory najprawdopodobniej znalazlem i mam) i na wyjazdy (ktory najprawdopodobniej znalazlem ale nie mam). ta ktora nosze na codzien wyglada o tak:



a ta dzisiaj poszla do ludzi:




a taka bym jeszcze chcial miec:



(zdjecie mojego kumpla z Danii)
 
 
paula
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-28, 18:31   

guldan ciekawe masz zajęcie nie am co :super: a ja gram na gitarze, jeżdże na rowerze, gram w tenisa ziemnego a od niedawna zaczęłam układać kostki rubika :-) no i od jakiś 3 tygodni bonsai

pozdrawiam :-)
 
 
MakaPL
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-08, 11:14   

Interesuje sie muzyka. Slucham glownie rapu, choc bardzo podoba mi sie klasyczny pop, soul i blues. Slucham tez troche rocka. Sztuki Walki. Cwiczne na chwile obecna Daido Juku Kudo. Dosc mloda dyscyplina. W przeszlosci trenowalem aikido. Do tego gry. Uwielbiam horrory i gry muzyczne. Anime i manga. Bardzo lubie gotowac. Uwazam, ze kazdy facet powinien posiasc ta szlachetna sztuke, aby jego dieta nie skladala sie tylko z piwa, a takze wartosciowych posilkow. Ostatnio zabarlem sie za nauke kuchni japonskiej, choc na chwile obecna potrafie zrobic tylko (wg. jedzacych b. dobre) makizushi i onigiri. Dzieki temu wiem, ze nie zgine z glodu jak bede mieszkal sam :]
Ostatnio zmieniony przez MakaPL 2008-06-08, 11:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zibi29
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-25, 23:19   

Witam

przeczytałem temat " Fioł u początkujących... A jak Was bierze???" i postanowiłem napisać :) ale znalazłem odpowiedniejszy temat do podzielenia się przemyśleniami

Mam dopiero od kilku dni drzewko bonsai, więc dopiero się wkręcam w klimat :-D zobaczymy co to będzie :-)

Około 10 lat zajmuję się owadami jestem amatorem w tym temacie, nie kończyłem żadnych studiów i nie mam tytułów :-)

Moje zainteresowanie zaczęło się od kupna książki (o motylach) potem zbieractwo, spacery poznawanie okolicy pod względem entomologicznym itp. potem hodowle najpierw motyle a teraz już na całego chrząszcze i od czasu do czasu motyle, teraz trochę także fotografia mnie wciąga, mam nadzieję że w najbliższym czasie także i bonsai :)

Zima zawsze dla mnie była najgorszym okresem byłem bliski popadnięcia w depresję,
ale dziś sobie z tym radzę - hoduję chrząszcze egzotyczne dzięki temu mogę obcować z przyrodą przez okrągły rok nie ruszając się z domu :-D jeżdżę na giełdy i deprechy nie mam,

po za tym że trudno mi czasem wyjść z domu ze względu na śnieg i pięknie odśnieżone chodniki :-x Po za tym jest git

wiem teraz czym jest pasja i bardzo szanuję ludzi którzy mają pasję nawet jeśli na pierwszy rzut oka może się większości wydawać bzdurna..
dla mnie pasja jest na równi ze sztuką

Mi moje pasje przez ostatnie 15 lat mojego życia pozwoliły przetrwać wiele bardzo ciężkich chwil i jak to w życiu... doświadczeń trudnych nigdy dosyć , pasje pozwalają czuć się potrzebnym pozwalają być i cieszyć się każdym dniem bez względu na wszystko

nie chciałem żeby zabrzmiało to tak smętnie ;-) ogólnie jestem człowiekiem zadowolonym z tego co ma :-D

Po prostu fajnie jest mieć w życiu pasje :-D z mojej strony to tyle :-D

Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group