Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowoczesne sporty eXtremalne.
Autor Wiadomość
Młody hodowca
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-06, 14:48   Nowoczesne sporty eXtremalne.

( Wątek z 04.05.2006, ze starej wersji forum. Ewentualne wyjaśnienia oznaczono brązową kursywą ).

Niedawno zacząłem się tekze (oprócz bonsai)

interesować dziedziną sportu eXtremalnego jaką

jest LE PARKOUR lub FREE RUNING. Bardzo mnie to

wciągneło i zacząłem trenować naracie mam tylko

kilka siniaków i nauczyłem się jednego triku.

Jeśli to kogoś zaciekawi to może wejść na

www.parkour.pl lub www.leparkour.plalbo samemu

poszukać chociażby na GOOGLACH
 
 
RiseOfDarkness
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-06, 14:49   

Sporty extremalne sa wypas :-P sam na BMX jezdzilem zanim mnie samochood nie walnal i obu nug nie polamal oproocz tego cwiczylem tajski box ale jak tylko noozki beda wpozadq zaczynam znowu cwiczyc swoja droga tez kiedys myslalem o parqze niezla zajawa ale moje miasto sie nie nadaje do tego z typem chodzilismy polazic po drzewach i uczylismy sie wysoko skakac robic salta gwiazdy bez rak itp. spoko sprawa szkoda ze nigdy juz raczej biegania swobodnego nie sproobuje :-(
 
 
Młody hodowca
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-06, 14:50   

Naprawdę szkoda :-( . Moje miasto tak szczerze też się nie nadaje do skakania, narazie ćwiczę na mojej działce, czasami pobiegam po mieście. A tak wogóle ciężko się ćwiczy w mieście pełnym skinów, skeatów, blokersów itd. Naj gorsi są skeaci bo myślą, że im wszystko wolno. Czasami można nawet spotkać ich jadących po środku drogi. :-)
 
 
RiseOfDarkness
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-06, 14:52   

ale wez pod uwage ze pewnie stan chodnika jest do dupy i pewnie dlatego jada po ulicy :-/ wiem ze tak jest bo sam tak robilem :-P widzisz ty nie masz jak skakac a oni jak sobie pozadnie pojezdzic w streecie sproobooj poszookac jakichs starych opoostoszalych zakladoow nieraz w takich miejscach idzie sie wyszalec a na miescie szukaj ciagu np kamienic tak abys mogl pobiec po dloogosci czesto takie kamienice maja dachy rooznych wysokosci kominy i roozne fajne zeczy do treningu a jak nie do udezaj z ziomkami(sam pewnie nie cwiczysz a jak tak to poszookaj ziomali bedzie fajniej) do lasu powlazic na jakies fajne drzewa ew jak masz dostep do sali poukladaj kozly skrzynie materace drazki na drabinkach itp i juz masz wlasny tor do parqru a ja jakos dam sobie rade z noozkami bo kocham adrealine i sobie nie odpooszcze
:-)
 
 
Młody hodowca
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-06, 14:52   

Może znasz kogoś w miasta PSZÓW, jeśli tak to się go zapytaj jaka to wiocha. Bloki

nawet by się znalazły, ale jak mnie ktoś nieproszony na nich zobaczy to trzeba wiać.

Lasy może nawet by się znalazły, ale znam je wystarczająco, aby stwierdzić, że niema

gdzie skakać. Nieużytków niema, jedynie teren kopalni na który można łatwo wejść ale

nie na długo. :-D



PARKOUR IS THE BEST
 
 
RiseOfDarkness
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-06, 14:53   

dawajcie hardcore i zapierniczajcie na kopalnie pewnie to niezla miejscoowa a mowie ci przemysl to o sali z torem co bys sobie sam ulozyl a pozatym niektoore zeczy cwiczysz lazac po drzewach
:-P
 
 
Młody hodowca
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-06, 14:54   

Po drzewach to ja nawet lubie łazić ale niema gdzie i kiedy bo jest niestety jeszcze
szkola, laska i kumple. U nas za sale gimnastyczna trzeba placic i musi byc ktos
dorosly.
:-D
 
 
RiseOfDarkness
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-06, 14:54   

po 1 zawsze jest kiedy ja na chwile obecna mam laske co sama z checia by ze mna poszla parqur cwiczyc a kumple - namow ich na trening a co do sali to wyciagnij starooszka z domu niech rozprostooje kosci zzuc sie z kolesiami i wsyzcho, a zostaje ci jeszcze motyw zebys zagadal z pania od w-fu ja robilem tak ze jak w sql bylem to na kazdej przerwie uczylem sie salt bralem skrzynie materace itp. fakt faktem przerwa jest krootka ale to zawsze cos :/ mozesz wkrecic jej np abby zrobila pare lekcji z gimnastyki jak bys nie wiedzial wiele jej elementoow znalazlo sie w parquze np skoki przez kozla lub skrzynie
:-D
 
 
Młody hodowca
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-06, 14:55   

Wszystko daloby sie zalatwic tylko te zajecia z gimnastyki to by byl szczyt morzliwosci
klasy, bo nasz pan jest uparty i tylko by gral w siate czego nie lubie.
 
 
RiseOfDarkness
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-06, 14:56   

musicie mu poprostu nawkrecac ze macie pewnie zdolnosci i zapal do nauki czegos innego niz podstawowy plan zajec z w-fu macie ambicje itp. i ze zamiast was gnebic powinin was wspierac pokazcie mu jakies salto czy cos wkoncu kolo sie przelamie <rotfl>
PS ja sie ostatnio zajaralem penspiningiem w soomie to nie takie troodne tylko trzeba nauczyc sie ladnie dlugopis obkrecic a poozniej go tylko zlapac cwicze od paru dni i calkiem niezle mi idzie bo triki czesto mi wychodza np thum aroun albo reverse nieraz nawet thumaroun 720 oblookaj ziomal filmy na tej stronce opadnie ci kopara http://pentrix.com/videos/videolist.php
 
 
Młody hodowca
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-06, 14:56   

Ja jednak wole parkour. Ostatnio jak ćwiczyłem skakanie z szopy to omało
sie niezabiłem. Zwyczajnie skakalem z czukaeri, ale coś nie wyszło i mnie zniosło. Teraz boli mnie cała noga i nadgarstek.
:-)
 
 
RiseOfDarkness
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-06, 14:57   

na takie cos jak sie na BMX potoorbowalem robilem tak ze na noc robilem sobie oklad z rivanolu owijalem bandazem i dwa dni poozniej kostka czy nadgarstek nie bolaly
:-P
 
 
White_mtb
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-06, 14:58   

myśle że wiecej sie chwalicie niż umiecie :-)
zobaczcie na GohanSa - praktycznie cięzko mi sie z nim spotkać -i to nie dlatego że ja mam prace a on szkołe -ale dla tego że on non stop ma treningi - ale przyznam szczerze widziałem pare sztuczek :shock:
 
 
RiseOfDarkness
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-06, 14:58   

white swojego czasu jeszcze przed moimi wypadkami dzieki ktoorym mam obie nogi polamane bylem najlepszy na bmx w moim miescie poniewaz spedzalem prawie codziennie po 6-8 h na roweze cwiczac tricki zabawa ze sztukami walki byla troszke wczesniej i uwiez mi ze bardzo duzo parqrowych trickoow pochodzi wlasnie z gimnastyki i sztuk walki to cos jak rodney ulen z deskorolki wzoocil freestyle na street i tak jest z parqrem dlaczego mamy nic nie umiec skoro cwiczymy i rozmawiamy o zajawkach ja sie nie moge doczekac az znoof na BMX wsiade i pokaze kolesiom w tomaszowie klase bo oni oproocz jednego ziomka jezdza gloownie dla szpanu
 
 
Gohans
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-06, 14:59   

no tak, od nie calych 2 lat zajmuje sie Martial Arts Trickz , połaczenie akrobatyki i sztuk walki, - www.extreme-siedlce.prv.pl
zapraszam nie dlugo nagramy jakis nowy filmik!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group