Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Tuja
Autor Wiadomość
fiedler1 
Wojtek Fiedler

Wiek: 36
Dołączył: 03 Gru 2011
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2012-06-30, 16:38   Tuja

Witam.
Ostatnio na dzialce znajomego znalazlem tuje.. niestety nie wiem co to za odmiana a co za tym idzie czy bedzie dobrym gatunkiem do zabawy w bonsai... ;) roslina byla ulamana kiedys... ma teraz okolo50 cm ma ciekawe 3 pienki z ktorych mozna wybrac jeden i z dwoch jakies jiny porobic... Nie wiem tylko jak bedzie z jego pozyskaniem czy pojdzie latwo... moze ktos cos poradzi jak najlepiej sie do tego zabrac ? i czy w ogole warto zaczynam zabawe, co o nim sadzicie ?? ? zdjecia wrzuce jeszczze pozniej moze lepsze uda mi sie zrobic ;) narazie te dwa

pozdr.
_________________
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez fiedler1 2013-03-21, 17:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
TigerStyle 
Piotr


Pomógł: 11 razy
Wiek: 44
Dołączył: 24 Sie 2010
Skąd: Bournemouth
Wysłany: 2012-07-01, 10:17   

fiedler1, Nie znam się na kopaniu, czytałem jedynie i brak mi doświadczenia, więc tutaj może ktoś inny się wypowie. Zdjęcia jak mówisz nie najleszpe, ale mogłeś zrobić więcej, z każdej strony itp itd.

Według mnie to może być ciekawy materiał, trudno ocenić gdyż mało wiemy. Jendak na pierwszy rzut oka i ciut jego historii to mogę powiedzieć, że coś ma w sobie :-)

Pozdrawiam
_________________
"You must think first, before you move"
www.piotrluczak.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group