Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakiś dziwnie tani sklep...
Autor Wiadomość
emcebob
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-28, 19:53   

To, żeby go przezimować to wiedziałem, chodziło mi raczej o to "potem się zobaczy" :)
 
 
Qbik
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-29, 10:32   

"potem się zobaczy" - :roll: jak już przezimuje i zacznie wypószczać nowe pędy to się będziesz mógł zastanawiać nad cięciem i układaniem gałązek.
 
 
agaro25
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-13, 20:44   

No muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem - chodzi mi o to jak zapakowali tą przesyłkę. Drzewko też niezłe, ale czy nie uważasz, że WOG miał trochę racji o tych drutach? Chociaż z tego co widziałam na zdjęciach, to twój wiąz nie ma blizn po wrośniętych drutach ...
 
 
Jacek Grzelak 
Honorowy Członek Mod-Team'u

Pomógł: 115 razy
Wiek: 52
Dołączył: 01 Lip 2006
Skąd: Żabin gm. Wierzchowo
Wysłany: 2006-11-14, 08:08   

ten nie ma , inny ma , tozależy jak trafisz , zauważ że to masówka , produkcja taśmowa i nie zawsze zdążą przypilnować , bo rośliny nie przyrastają równo i kilka z pośród powiedzmy 1000 sztuk zawsze się trafi z wrostami :roll:
_________________
Pozdrawiam z Pojezierza Drawskiego
Jacek G. - "qercus4"
http://www.uslugiogrodniczezabin.pl/
 
 
slayer74 
Robert

Pomógł: 3 razy
Wiek: 49
Dołączył: 01 Mar 2007
Skąd: FZI 1974-West Poland
Wysłany: 2007-03-01, 00:41   Re: Jakiś dziwnie tani sklep...

emcebob napisał/a:
Przemierzając dziś nieogarnięte niczym zasoby sieci natknąłem się na taki sklep

http://fokus-bonsai.pl/sklep/

Jednakże wydaje mi się to nieco dziwne, żeby kilkuletnie już uformowane roślinki w doniczkach sprzedawać po tak niskich cenach. Powiem więcej na allegro właściciel tego sklepu wystawił ośmioletniego uformowanego wiąza w doniczce za 36 PLN

Coś tu śmierdzi, czy mi się wydaje ?


witam jest to sklep-szkółka (raczej hurtownia) z mojej okolicy, potwierdzam ceny,informacje i dość szeroki wybór jak na miasto ok. 20 tys. (chyba), tam kupiłem niedawno moje pierwsze dwa drzewka i jestem zadowolony
Ostatnio zmieniony przez slayer74 2007-03-01, 10:01, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
mateoosh
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-01, 09:28   

ale czy ten sklep przedctawia prawdziwa oferte ?? w sensie ze zdjecie drzewka to naprawde zdjecie drzewka ??
 
 
slayer74 
Robert

Pomógł: 3 razy
Wiek: 49
Dołączył: 01 Mar 2007
Skąd: FZI 1974-West Poland
Wysłany: 2007-03-01, 09:57   

byłem w tym sklepie osobiście- zdjęcia przedstawiają w przypadku mniejszych i tańszych okazów (do 150-200 zł) rodzaj drzewka i wielkość drzewka jakie mozna u nich kupić trudno chyba oczekiwać aby ktoś sfotografował np. 200 wiązów które za niedługi czas i tak kupi hurtowo jakiś market. orginalne zdjęcia dotyczą raczej okazów wieloletnich i drożych które sa dostępne po kilka- kilkanascie sztuk. podsumowując sklep robi pozytywne wrażenie
Ostatnio zmieniony przez slayer74 2007-03-01, 12:23, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
mateoosh
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-01, 10:17   

aha :D dzieki za info :D faktycznie zrobienie zdjec ponad np 300 okazow i nabierzaco dodawanie ich i kasowanie z oferty moze byc problemowe. juz bylem nastronei i całiiem ciekawe niektore okazy :D
 
 
slayer74 
Robert

Pomógł: 3 razy
Wiek: 49
Dołączył: 01 Mar 2007
Skąd: FZI 1974-West Poland
Wysłany: 2007-03-01, 12:33   

zauważyłem, że każde bonsai ma swój numer w ofercie jeśli więc ktoś chce mieć konkretny egzemplarz pokazany na stronie niech do nich zadzwoni i pyta po numerach. tak mi się przynajmniej wydaje bo na fakturze od nich mam numer drzewka a w ofercie www. tych numerów nie ma więc to nie jest chyba numer ogólny gatunku??
 
 
Kitka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-05, 17:35   

ja swojego w tesco kupiłam za 19,90 ale fakt małe to jest :-|
 
 
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-13, 18:15   

I tu się nie zgodze.Sklep ten działa także na allegro.pl .Dzięki temu kupiłam swojego 12 letniego wiąza drobnolistnego.Doszedł, cały szczęśliwy taki jak na zdjęciu na aukcji.Za 36 zł.
 
 
Daniel J. 
dawniej: yoker .pl

Pomógł: 21 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Mar 2007
Skąd: sieradz
Wysłany: 2007-03-14, 12:06   

czy ktos mi powie gdzie ten sklep dokladnie sie znajdoje i czy warto tam jechac . czytam to wasze forum od dlkuszego czasu jestem to nowy ale kilka drzewek mam i troszke wiem ale to narazie raczkowanie :help: a tak wogole to pozdrowienia dla was z sieradza . moze jest ktos w okolicy co interesoje ta sztuka . tica@vp.pl

ja wogule lubuje sie w wiazach mam dwa jeden ma dopiero kilka latek a drugi ponad 28 lat i mam tez cormone drobnolistna jest wielka ale dokladnie niewiem jak sie nia zajmowac mam ja ponad rok i jeszcze zyje to chyba dobze :wow:

MOD: Zamiast pisać post pod postem proszę korzystać z edycji postów !!
Ostatnio zmieniony przez 2007-03-14, 16:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
slayer74 
Robert

Pomógł: 3 razy
Wiek: 49
Dołączył: 01 Mar 2007
Skąd: FZI 1974-West Poland
Wysłany: 2007-03-15, 10:47   

sklep jest dość daleko od Ciebie jakieś 300km bo w lubuskim 20 km na północ od Zielonej Góry oto link do strony z info o nim http://www.przyjacielebon...ighlight=sklepy
Ostatnio zmieniony przez slayer74 2007-07-08, 09:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group