Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Szczecin - kontakty
Autor Wiadomość
Jacek Grzelak 
Honorowy Członek Mod-Team'u

Pomógł: 115 razy
Wiek: 52
Dołączył: 01 Lip 2006
Skąd: Żabin gm. Wierzchowo
Wysłany: 2014-01-10, 19:00   

Tak , dokładnie mi pasuje 10 , bo jak na razie dopiero przed 8 rano zaczyna się rozwidniać , a jakoś nie bardzo lubię zrywać się w trasę gdy jest ciemnica , a zwłaszcza rano :-P Poza tym u Krzysztofa nie miałem jeszcze okazji gościć , a moja znajomość Szczecina jest bardzo powierzchowna , więc musimy się jeszcze jakoś znaleźć ;-)
_________________
Pozdrawiam z Pojezierza Drawskiego
Jacek G. - "qercus4"
http://www.uslugiogrodniczezabin.pl/
 
 
jareckiM66 

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 12 Lut 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2014-01-11, 08:40   

Jacku, jeśli masz navi, do do Krzyśka trafisz (adres Chorwacka 12), jeśli nie, to wjeżdżając do Szczecina musisz jechać przez Dąbie (najlepiej od strony Goleniowa). Gdzieś około 200-300m przed krzyżówka w Dąbiu, z prawej strony, jest stacja paliw Orlen i tam już ktoś z nas po Ciebie wyskoczy. Jeśli natomiast byś jechał od strony Stargardu, to po wjeździe do Szczecina nie kieruj się na Osiedle Słoneczne, lecz na tych nowo wybudowanych rozjazdach jedź w prawo na przejazd kolejowy w Dąbiu, a po nim (na wspomnianej wyżej krzyżówce), kieruj się w prawo. Wtedy cytowaną wyżej stację będziesz miał po lewej stronie. Pozdr. Jarek.
 
 
MaciekMM 
Administrator


Pomógł: 38 razy
Wiek: 50
Dołączył: 14 Kwi 2012
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2014-01-13, 12:33   

Nie ma problemu żebym przed Szczecin wyleciał po Ciebie Jacku i poprowadził. Zgadamy się telefonicznie jak będziesz miał jechać i ustawimy się konkretnie. Nie ma sensu żebyś błądził jak mogę inną trasą do Krzyśka dojechać.
_________________
Pozdrawiam Cię Gość
Maciej Pietrzak
 
 
Jacek Grzelak 
Honorowy Członek Mod-Team'u

Pomógł: 115 razy
Wiek: 52
Dołączył: 01 Lip 2006
Skąd: Żabin gm. Wierzchowo
Wysłany: 2014-01-13, 23:28   

Spokojnie , nie jest aż tak strasznie ;-) Już mam trasę obcykaną dość dobrze , poza tym jak się okazało na mapie , nie ma większych problemów prosto , potem w prawo , a następnie w lewo i jestem na miejscu ;-) :-P :lol:
Martwi mnie jedynie pogoda , oby nie utrudniła , a co gorsze nie uniemożliwiła mi wyjazdu :-(
_________________
Pozdrawiam z Pojezierza Drawskiego
Jacek G. - "qercus4"
http://www.uslugiogrodniczezabin.pl/
Ostatnio zmieniony przez Jacek Grzelak 2014-01-13, 23:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MaciekMM 
Administrator


Pomógł: 38 razy
Wiek: 50
Dołączył: 14 Kwi 2012
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2014-01-14, 10:32   

Jacek Grzelak napisał/a:
Martwi mnie jedynie pogoda , oby nie utrudniła , a co gorsze nie uniemożliwiła mi wyjazdu :-(

Na to nie mamy wpływu. Decyzja (byle nie na siłę) należy do Ciebie Jacku. W razie "W" ustawimy się na inny termin :cry: :cry: :cry:
_________________
Pozdrawiam Cię Gość
Maciej Pietrzak
 
 
krys358 


Wiek: 63
Dołączył: 15 Wrz 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2014-01-14, 18:23   

Witam. Po dzisiejszej rozmowie z Tomkiem i sugestiami innych kolegów ustalamy termin spotkania na 25.01 .Trasy dojazdu nie będę nie tłumacze bo pięknie wyklarował to Maciek :spoko: Będzie nas ok. sześciu osób w tym nasz sensei JACEK GRZELAK.
ZAPRASZAM WSZYSTKICH SERDECZNIE , miejsca i "kawy" wystarczy dla wszystkich ,Szczecin Dąbie ul.Chorwacka 12 :beer:
_________________
pozdrawiam Krzysztof
Ostatnio zmieniony przez krys358 2014-01-14, 18:26, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Piotr 

Wiek: 47
Dołączył: 24 Wrz 2013
Skąd: Szczecin
  Wysłany: 2014-01-25, 22:21   Ciężka praca

Dzisiejsza praca sprawiła nam wiele radości i dostarczyła nam dużej wiedzy.
 
 
MaciekMM 
Administrator


Pomógł: 38 razy
Wiek: 50
Dołączył: 14 Kwi 2012
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2014-01-27, 11:44   

Piotrze mało powiedziane a już z tą ciężką pracą to przesadziłeś :-)
Z mojej strony ogromne podziękowania dla Jacka, który cierpliwie tłumaczył i poprawiał błędy, które jako początkujący "druciarze" popełnialiśmy nałogowo :mrgreen: .
Dla Krzyśka który ugościł nas serdecznie i tak jak
krys358 napisał/a:
miejsca i "kawy" wystarczy dla wszystkich
a nawet wiele więcej :jupi: oraz dla reszty ekipy za udane spotkanie :-P Było co pooglądać (np formowany buczek Tomka)
Jacek przywiózł nawet "zapasowe" rośliny żeby w razie "W" nie zbrakło dla osób, które nie miały swojego materiału.
PS foty niebawem.
_________________
Pozdrawiam Cię Gość
Maciej Pietrzak
 
 
jareckiM66 

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 12 Lut 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2014-01-27, 19:04   

Również dołączam się do podziękowań przekazanych w poście wyżej przez Maćka, dla Krzyśka, który to udostępnił nam swój warsztat pracy (tj. miejsca do rżnięcia zamienił na miejsca do drutowania), dla Jacka, którego usta od cały czas przekazywanej nam wiedzy praktycznie się nie zamykały (podpowiadały, czasami chwaliły, czasami, jak trzeba było , to i ganiły) oraz dla wszystkich uczestników spotkania (pierwszego oficjalnego), którzy zapewnili niezwykle miłą, wręcz sielankową atmosferę. Ja że swojej strony dziękuję Jackowi za pomocną dłoń przy końcowym formowaniu moich dwóch "modrych" oraz za wszelkie uwagi, co do dalszej ich drogi. Sam się mogłem przekonać, co daje oko i doświadczenie osoby, bądź co bądź dobrze rozpoznawanej już w polskim światku bonsai (i nie tylko). Również jak będę miał fotki, to postaram się coś wkleić (chociaż tak do końca nie wiem jak, bo nigdy ich nie wklejałem). Pozdr. Jarek. Ps. Maćku i nie tylko buczek Tomka, ale i grab (nie wiem tylko czy ktoś zrobił im fotki) oraz kilka innych.
 
 
MaciekMM 
Administrator


Pomógł: 38 razy
Wiek: 50
Dołączył: 14 Kwi 2012
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2014-01-27, 20:29   

No to kilka fotek












_________________
Pozdrawiam Cię Gość
Maciej Pietrzak
 
 
Jacek Grzelak 
Honorowy Członek Mod-Team'u

Pomógł: 115 razy
Wiek: 52
Dołączył: 01 Lip 2006
Skąd: Żabin gm. Wierzchowo
Wysłany: 2014-01-27, 21:08   

Jak już tak wszyscy sobie wzajemnie dziękują , to ja ze swej strony pragnę podziękować wszystkim za wspaniałe przyjęcie mnie i cudowną atmosferę , ale przede wszystkim dziękuję 2 moim gospodarzom za gościnę , tak Krzyśkowi , jak i Tomkowi wraz z rodziną za przemiły wieczór oraz udostępnienie noclegu ;-) :-) :-D
_________________
Pozdrawiam z Pojezierza Drawskiego
Jacek G. - "qercus4"
http://www.uslugiogrodniczezabin.pl/
 
 
peper50 
Bartłomiej Olejnik


Pomógł: 40 razy
Wiek: 36
Dołączył: 31 Lip 2009
Skąd: Radomsko/Częstochowa
Wysłany: 2014-02-01, 13:34   

Wszystko super fajnie, ale czemu nikt się nie dzieli roślinami na forum?
_________________
"Jeżeli chcesz się napić wody
musisz to zrobić sam.
Żaden opis wody
nie zastąpi ci jej."

http://bartlomiejolejnik.blogspot.com
 
 
 
Jacek Grzelak 
Honorowy Członek Mod-Team'u

Pomógł: 115 razy
Wiek: 52
Dołączył: 01 Lip 2006
Skąd: Żabin gm. Wierzchowo
Wysłany: 2014-02-02, 17:05   

Zapewne przyczyn jest wiele , nie każdy chce , lub uważa że jeszcze nie ma co pokazywać , albo jak np. ja nie mam obecnie warunków do fotografowania (za ciasno , bo warsztat zawalony roślinami i nie ma się tam jak ruszyć ) :-) ;-) :-P
_________________
Pozdrawiam z Pojezierza Drawskiego
Jacek G. - "qercus4"
http://www.uslugiogrodniczezabin.pl/
 
 
MaciekMM 
Administrator


Pomógł: 38 razy
Wiek: 50
Dołączył: 14 Kwi 2012
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2014-02-03, 10:33   

Jacek Grzelak napisał/a:
uważa że jeszcze nie ma co pokazywać

Dokładnie. Mój np jest do skończenia (druty/forma) ale w kolejny weekend może przysiądę i jak będzie git zdjęcia zapodam.
_________________
Pozdrawiam Cię Gość
Maciej Pietrzak
 
 
peper50 
Bartłomiej Olejnik


Pomógł: 40 razy
Wiek: 36
Dołączył: 31 Lip 2009
Skąd: Radomsko/Częstochowa
Wysłany: 2014-02-04, 18:49   

To czekamy na zdjęcia :) .
_________________
"Jeżeli chcesz się napić wody
musisz to zrobić sam.
Żaden opis wody
nie zastąpi ci jej."

http://bartlomiejolejnik.blogspot.com
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group