Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Olon
2008-11-02, 12:20
DEMO - menu główne (wejście przez wątek główny !!! )
Autor Wiadomość
Olon 
Olek Ochlak


Wiek: 50
Dołączył: 27 Cze 2006
Skąd: Ruda Śląska
  Wysłany: 2007-02-18, 13:28   DEMO - menu główne (wejście przez wątek główny !!! )

Pomożemy Ci zacząć !!
Kliknij na problem, który chcesz rozwiązać:

Informacja. Rezygnując z dalszej pomocy, musisz mieć świadomość, że jeśli stworzony przez Ciebie post lub temat będzie dotyczył tematów już tutaj opisanych, to PRAWDOPODOBNIE BĘDZIE SKASOWANY, tak więc warto korzystać z tej pomocy.
Dziękujemy :prosze:


1. Chcę poznać główne zasady panujące na tym forum
2. Co to właściwie jest, to BONSAI ?
3. Mam problem z drzewkiem, które niedawno kupiłem – jestem początkującym hodowcą bonsai
4. Mam problem z drzewkiem, które niedawno kupiłem – mam już pewne doświadczenie w bonsai
5. Mam problem z drzewkiem, które jest już ze mną od dłuższego czasu (nie krócej niż rok)
6. Chciałbym zrozumieć podstawy sztuki bonsai, chcę uformować moje pierwsze drzewko
7. Jak mam na co dzień dbać o moje bonsai?
8. Jak mam uformować moje bonsai?
9. Jaki mam gatunek?
10. Szukam punktów sprzedaży drzewek bonsai lub materiału do ich tworzenia
11. Szukam punktów sprzedaży akcesoriów do bonsai
12. Mam inny problem niż wyżej wymienione
13. Nie mam żadnego problemu. Chcę po prostu dołączyć do Waszej społeczności

Punkty 4 i 5 nie działają ale docelowo byłyby podobne w konstrukcji do punktu 3, tyle że do informacji dochodziłoby się innymidrogami (inaczej rozumuja żółtodzioby, inaczej "prawie" praktycy, a inaczej mocno praktykujący :-) )
Robercie – zasada „trzech kliknięć” jest brana przeze mnie pod uwagę, jednak pamiętaj że czasami technicznie będzie to niemożliwe bo jedynie zaciemni obraz i uogólni zbytnio poruszone problemy. Chcąc jej przestrzegać siłą rzeczy kolejne poziomy będą musiały być bardziej rozwinięte jeśli chodzi o ilość opcji ( tak jak tutaj, gdzie punktów jest 13, ale mogło też być 3, jednak byłoby wtedy więcej poziomów do przejścia ). Ogólnie: postaram się w ekstremalnych sytuacjach nie przekroczyć zasady maksymalnie pięciu „kliknięć”.
Ostatnio zmieniony przez szef 2009-12-20, 16:55, w całości zmieniany 8 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group