Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Bonsai z bzu i pytanko na temat wiśni .
Autor Wiadomość
Senemorion
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-27, 16:05   

Dwie osoby o odmiennych poglądach xD Może przyjdzie jeszcze 3 i mi coś powie ;) Dzięki Aniu :* ... To co napisałaś o bzach jest ciekawe . Powiedzcie mi w końcu co mam zrobić z tą wiśnią ... Qbik mówi że nie udaje się przez odrosty a Ty mówisz , że to dobry sposób . No to w końcu jak ? :help: :twisted:
Ostatnio zmieniony przez Senemorion 2007-03-27, 16:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lasek
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-27, 16:22   

udaje sie tylko wtedy gdy dbasz o tą rosline i podlewasz ją itd. ale to ciezkie bo jak raz korzenie wyschną to po roslinie:) nie lepiej kupic sadzonke wiśni w łańcucie w szkolce są po 3.20zł widzialem dzis! a bez lilak to tak jak AnnaDorota powiedziala:) pozdrawiam was lasek
 
 
Senemorion
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-27, 16:54   

Lasek , u mnie w centrum ogrodniczym także są sadzonki wiśni ... Problem jest w tym , że tam starają się je zrobić jak największe i najwyższe . Nie sprzedają takich małych o jakie mi chodzi . Chcę niewielkie by można było już od początku wstępnie ją kształtować , ponieważ nie chcę skracać pnia w pewnym miejscu . Pragnę zrobić ją w sposób nie naruszający zbytnio pnia . (Pień musi być sexi xD )
 
 
Qbik
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-27, 17:04   

Zaraz zaraz nie zrozumieliśmy się, mój błąd. Chodziło mi o to iż z odciętej gałązki wiśni nie zrobisz sadzonki.
 
 
Senemorion
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-27, 18:00   

Acha :D No o wiele lepiej . Naprawdę dziękuję wszystkim za pomoc ;) Zobaczymy czy się mi uda ...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group