Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaka donica dla Carmony?
Autor Wiadomość
chopperrulez
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-18, 17:12   Jaka donica dla Carmony?

Witam! Jaka donice polecili byscie dla mojego drzewka? Prosze o virty.
Ostatnio zmieniony przez chopperrulez 2008-02-18, 17:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kristofer001 
Krzysztof K.


Pomógł: 17 razy
Wiek: 42
Dołączył: 10 Maj 2007
Skąd: Chojnice
Wysłany: 2008-02-18, 21:09   

Ja bym ci napisal ze mozesz wybrac doniczke albo prostokat albo okragla nic nie da ze ktos ci zrobi ladnego wira z doniczka jak i tak jej nie dostaniesz! ogolenie w dobieraniu doniczki jest zasada ze drzewa lisciaste powinny miec doniczki okargle lub owalne ze wzgledu na gracje i takie tam do iglakow powinny byc prostokatne (bardziej meskie) ale oczywiscie nie jest to regula i beda spory na ten temat! ja namalowalem tylko ksztalt donic nie wiem czy to ci cos da ale wazne ze mialem checi!
_________________
Pozdrawiam!
 
 
 
slayer74 
Robert

Pomógł: 3 razy
Wiek: 49
Dołączył: 01 Mar 2007
Skąd: FZI 1974-West Poland
Wysłany: 2008-02-19, 09:44   

mamy coraz wiekszy wybór doniczek w sklepach i na allegro także firma "donice bonsai- pracownia ceramiki Barbara" zrobi dla ciebie doniczke jaka chcesz tylko musisz przysałać im dobry jakościowo szkic lub fotkę. polecam ich http://www.donicebonsai.com.pl patrz> donice lepione ręcznie - ale jest to dosć droga usługa koszt donicy robionej na zamówienie zaczyna sie u nich od 80 zeta i jej zrobienie trwa ok. miesiąca -odpowiednie suszenie gotowej donicy tyle zajmuje. jeśli cię zainteresuje ich oferta sam zadzwoń i popytaj...
Ostatnio zmieniony przez slayer74 2008-02-19, 15:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group