Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Adam Słodowy
Autor Wiadomość
esbart
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-17, 14:31   

Wiesz... faktycznie nie zrozumiałem na początku, drugi opis jest... znacznie prostszy, choć pewnie znowu niedokładny na tyle, żebym zrozumiał :mrgreen: . Jednak to, co proponujesz nadal wydaje mi się "nieteges".
Trudno będzie obserwować nowemu użytkownikowi temat z mnóstwem odpowiedzi - to po pierwsze.
Po drugie, co się stanie w przypadku, gdy dwie lub więcej osób chciałoby zadać pytanie odnośnie tego samego gatunku? Trudno jest odpowiadać na kilka tematów w jednym... temacie. Taki wątek zmieniłby się w śmietnik ;/ . Poza tym wielokrotnie zdarza się tak, że pytający umieszczając swoje pytanie dotyczące początków hodowli przy okazji pyta, co to za gatunek. Trudno mu będzie wtedy umieścić swoje pytania w odpowiednim temacie gatunku.

To, że tematy się powtarzają... :roll: trzeba przeboleć i albo odpowiadać cierpliwie, albo odpuścić.

Trochę bierności, ale cóż: dla mnie jest wystarczająco dobrze, jak jest. Przydałoby się kilka poprawek tu i ówdzie, ale nie dotyczyłyby one samego forum, a użytkowników i ich zdolności do umieszczania tematów w odpowiednich działach...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group