Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Olon
2008-09-07, 12:20
Historia drzewka: WINOROŚL
Autor Wiadomość
Qbik
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-25, 15:28   Historia drzewka: WINOROŚL

To jest historia mojej Winorośli. Nie wpisuj tutaj swoich komentarzy. Jeśli masz uwagi, pytania lub chcesz skomentować to przejdź do wątku Komentarze: WINOROŚL


========================================================

A to moja winorośl. Wyhodowana ze zdrewniałego pędu grubości 3,5cm u nasady pnia i wysokości 25cm. Drzewko posadzone wiosną 2005 roku z odciętej gałęzi mojego winogrona (ma pyszne duże granatowe owoce). Teraz (tzn. 2007-06-29) ma około 30cm wysokości i nadal je zagęszczam i staram się zminiaturyzować liście. Na drugiej focie porównanie wielkości liści jakie miało na początku a jakie ma teraz. Doniczka tymczasowa oczywiście. Może jakieś rady macie dla mnie ?? Poczytam chętnie o jakiś cwancykach jeśli chodzi o uprawę winorośli to mój pierwszy eksperyment !!
Ostatnio zmieniony przez Qbik 2007-10-25, 17:45, w całości zmieniany 8 razy  
 
 
Qbik
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-25, 17:20   

Mam parę aktualnych fotek. Jeszcze tydzień i będę spożywał owoce. :lol: Jest 2007-08-24.
 
 
Qbik
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-25, 17:50   

a o to i fota zrobiona 2007-10-17. Tylko jakaś ciemna wyszła. Na wiosnę przesadzenie do donicy docelowej.
 
 
Qbik
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-25, 17:52   

Witam ponownie jak już zauważyliście post został przeniesiony tu z działu "Kształtowanie drzewek"

Dziś zrobiłem virta - tak będzie wyglądało drzewko po przesadzeniu do docelowej doniczki. Kolor dobrałem do koloru owoców.
Może macie związku z tym jakieś sugestie to proszę pisać chętnie przeczytam.
 
 
Qbik
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-06, 16:12   

Jestem załamany stratą winorośli. Pod moją nieobecność chyba wszystkie koty z okolicy zrobiły sobie w moich drzewkach szalet miejski i stało się. Drzewka nie ma!!


ADMIN jr: Wątek zamykam z powodu straty okazu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group