Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Atlas Bonsai (rosyjski)
Autor Wiadomość
MarcinM
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-20, 08:23   

Ta :P a moja mama studiowała rosyjski :p
 
 
Ben
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-20, 09:56   

Przejżałem dokładnie cały atlas, jest bardzo interesujacy ale musze sie poddać :oops: - niestey "za wysokie progi jak na moje nogi" SOORY :]

Osoby zaiteresowane oryginałem, prosze o kontakt przez pw lub mailem.
 
 
szef 
Administrator
Robert Napieralski


Pomógł: 18 razy
Wiek: 42
Dołączył: 27 Cze 2006
Skąd: Poznań
Wysłany: 2007-02-21, 01:27   

A może udostepnisz linka, wszyscy beda mogli ściagnąc :)

MOD: Dla informacji. Materiał nie może być udostępniony publicznie ze względu na prawa autorskie i brak zgody autora na jego udostępnianie.
 
 
uisukii
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-22, 17:17   

z tym że w Rosji prawo autorskie (o ile działa w jakimkolwiek stopniu ;/ ) nie działa tak jak w Polsce czy innych krajach.
Świadczy o tym wielka ilość legalnych stron z nielegalnym (u nas) oprogramowaniem.
Jeśli są jacyś obeznani w temacie Rosji, ludzie ze wschodoznastwa, albo Prawnicy obeznani w prawie rosyjskim, to niech oni zabiorą głos.
Postaram się skontaktować z kumplem wschodoznawcą (2rok studiów) ale chyba jeszcze prawa rosyjskiego nie robili.

jak coś to dam znać, a na razie nie przyjmujcie za pewnik nielegalności umieszczenia tego publicznie ;-) (co nie znaczy że macie umieścić)
Ostatnio zmieniony przez uisukii 2007-02-22, 17:17, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Kitka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-05, 15:34   

No cóż ja się uczę rosyjskiego i " Ja panimaju ruski jazyk" ale nie wiem czy po rosyjsku atlas bym kupiła :lol:
 
 
00seba
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-16, 20:15   

Odświeżę trochę temat bo jestem ciekaw jak tam Qubik idzie tłumaczenie książki :-D pewnie idea padła na starcie a szkoda bo byłby fajny materiał
 
 
Qbik
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-16, 22:14   

Dokładnie. Mam troszkę mało czasu na to wszystko :lol:
 
 
00seba
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-12, 23:21   

odświeżę trochę temat, troszkę minęło czasu . są jakieś postępy w tłumaczeniu???
 
 
dudek
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-12, 00:09   

a możesz podać bynajmniej tytuł tej ksiażki, zobacze co da sie zrobić, mam koleżankę któa studiuje J. Rosyjski i Angielski w Biznesie.A jak niewypali to mam jeszcze jedną opcje, Dziewczyny ciotka jest rosjanką, mieszka juz pare lat w Polsce ale myśle że w niej niadziaja :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group