Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
wiaz drobnolistny
Autor Wiadomość
misiek13
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-12, 17:16   wiaz drobnolistny

mam pytanie co do umieszczenia drzewka mam je juz 4 miesiace wszystko w porzadku coraz lepiej wyglada tylko przenioslem je na parapet na balkonie ( wczesniej tez stao na balkonie tylko w miejscu gdzie zbytnio nie dociera slonce) a na parapecie jest slonce od 13 do konca dnia wiec bylo by w duzym stopniu oswietlone tylko nie wiem czy moze mu to czasem nie zaszkodic , podlewam je co dziennie lub co 2 dzien zanuzajac i kilka razy dziennie jest zraszane co wy na nowe miejsce???

chcialbym sie rowniez dowiedziec czy na zime dobre bedzie miejsce w szafce za szyba na balkonie a doniczka zostanie oslonieta szmatami? i kiedy nalezy zabezpieczyc drzewko aby nie bylo za pozno...?
 
 
Grzegorz Cz.
[Usunięty]

  Wysłany: 2009-07-13, 19:25   

po pierwsze nie podlewaj tak często. Tylko wtedy gdy podłoże będzie suche. Po drugie co to za gatunek? A i zdjęcia mile widziane :-> :twisted:
 
 
Grzegorz Cz.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-13, 19:28   

Sorry! :oops: nie doczytałem tematu. Więc jest to wiąz drobnolistny. Nie powinien stać bezpośrednio na słońcu. :-P
 
 
misiek13
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-14, 09:34   

mam pytanko odnosnie wiaza czy moge go zostawic na dworze az nie opadna mu liscie po czym wstawic do domu powod jest taki ze stare liscie maja bialy nalot i chcialbym je wymienic?
 
 
Tomiil 
Krzysiek


Wiek: 51
Dołączył: 01 Wrz 2006
Skąd: Żagań
Wysłany: 2009-09-29, 07:47   

moze zamiast szmatami postaraj sie o styropian napewno bedzie lepszym rozwiazaniem. A jezeli masz go juz 4 miesiace to mysle ze zaklimatyzował sie dopiero w jednym miejscu a Ty z nim chyba zabardzo latasz. Wiem co mój wiaz "wyprawiał" po zmianie mieszkania. Pozdrawiam
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group