Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Bonsai bohaterem filmu?
Autor Wiadomość
kasia czu
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-25, 22:18   Bonsai bohaterem filmu?

Witam!
Piszę w nietypowej sprawie - nie jestem hodowcą bonsai, ale drzewka zainteresowały mnie z całkiem innego powodu.

Niedawno skończyłam szkołę filmową i właśnie przygotowuję film dyplomowy, a dokładniej animację lalkową, w której jednym z najważniejszych elementów (właściwie postaci) będzie drzewo. Początkowo planowałam zrobić makietę, później pojawił się pomysł komputerowego modelu 3D, ale... żadna z tych opcji nie jest dobra, nie będzie miała w sobie właściwego klimatu.

I tu pojawia się pytanie odnośnie bonsai.

Czy istnieją drzewka bonsai wyglądające jak stare, potężne dęby? Czy liściaste bonsai gubią liście na zimę? I czy ktoś z Was zgodziłby się, żeby jego drzewko (wyglądające jak stary, potężny, bezlistny dąb) zostało szczegółowo sfotografowane?

Oczywiście drzewku nie stałaby się żadna krzywda! Stałoby sobie na swoim miejscu, w swoim domu, a ja z aparatem baardzo ostrożnie poruszałabym się dookoła niego :-) . Cała reszta filmu zostanie doklejona później.

Proszę napiszcie, co myślicie w tej sprawie!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group