Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Witajcie :)
Autor Wiadomość
jari
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-21, 11:54   

Witam wszystkich Arek z Poznania,
moje pierwsze drzewko bonsai dostałem w prezencie urodzinowym i już mi się podoba mam nadzieję że sporo się dowiem od Was

Pozdrawiam



______________________
przesadzanie drzew moje nowe zajęcie :)
 
 
biastra
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-08, 11:37   

Hej! Jestem Aneta.
Przedstawiam się Wam razem z moją azalką japońską (avatar), którą opiekuję się od roku oraz maleńkim wiązem drobnolistnym, który w czerwcu będzie obchodził swoje pierwsze urodziny :)

Pozdrawiam!
 
 
JWalker
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-24, 14:27   

Wiatam wszystkich mam na imię Marcin, licze na cenne wskazówki i pomoc :-D
Ostatnio zmieniony przez JWalker 2011-03-24, 14:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
toomo
[Usunięty]

  Wysłany: 2011-04-04, 20:20   Witam

Witam dziś stałem się posiadaczem mojego pierwszego drzewka (wiąz drobnolistny) przejrzałem forum bardzo mi się spodobało nie myślałem że tak dużo osób będzie zarejestrowanych. Pozdrawiam wszystkich.
 
 
Agniecha
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-12, 18:14   

Witam Serdecznie Nazywam się Agnieszka
od dziś jesteś posiadaczką Wiązu drobnolistnego :)
 
 
kowiczek
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-02, 14:00   

Witajcie

Na imię mam Dominik i jestem z Legionowa.
Mam 3 drzewka bonsai i niestety z dwoma mam poważne problemy ale o tym napiszę w innym wątku.

Pozdrowionka
 
 
Michele
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-24, 12:10   

Cześć,

na imię mam Michał i obecnie mieszkam w Anconie we Włoszech.

3 dni temu dostałem drzewko, na 90% ligustra chińskiego. Jest to mój pierwszy bonsai, mam nadzieję że przetrwa próbę życia ze mną (od 7 lat mam bambusa i nawet nieźle mnie znosi - choć to nie bonsai). Na wstępie to tyle.

Do przeczytania !
 
 
sloneczko235
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-05, 19:31   

Witajcie, jestem świeżym przyjacielem drzewek bonsai, chcę sama bez niczyjej pomocy stworzyć małe cudo :) mam nadzieję że forum mi w tym pomoże:)
 
 
kasia:P
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-06, 16:50   

Witam jestem tu nowa i nie posiadam jeszcze drzewka bonsai ale mam zamiar takie zdobyć
Albo sama takie cudo zrobić. Mam nadzieję że mi pomożecie :-D
 
 
22becia
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-08, 12:51   

hej:)

witam wszystkich:) od niedawna mam pod opieką Carmone, Retuze i Cyprysik:) mam nadzieję, że dzięki wam uda mi się odpowiednio zadbać o moje drzewka:)

pozdrawiam:)
 
 
Songolooz 

Dołączył: 03 Cze 2011
Skąd: Poznan
Wysłany: 2011-06-23, 22:58   

Hej,
miło mi Was poznać. Nazywam się Kamil i mieszkam w Koziegłowach - Okolice Poznania.
Mam na ten moment jednego bonsai wiąza drobnoliściastego, oraz drzewko fikusa retuse, którego ratuje już 4 miesiąc.
Czekam w sumie na jakiś konwent bonsai w Poznaniu, gdyż mimo lektury forumowej i książkowej mam wiele pytań dot. samego cięcia oraz korzeni ich przycinania.
Jak nie zobaczę będzie ciężko nazwać się " bonsaistą ".

Pozdrawiam
 
 
hugoh96
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-01, 21:20   

Mi także miło Was poznać, nazywam się Hubert Hnatczuk, jestem z Wołowa (woj. dolnośląskie) ;) . Na razie nie mam żadnego bonsai, ale zamierzam zrobić z Fikusa Natasja. :roll:
 
 
karwasbonZai!
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-02, 16:18   

czesc, jestem mateusz i wlasnie pod wplywem impulsu kupilem drzewo w castoramie, jak dotychczas mialem 2 bonsai ale oba zdechly. mam nadzieje, ze teraz mi sie uda! 8-)
 
 
kono1111 

Pomógł: 2 razy
Wiek: 28
Dołączył: 17 Sie 2011
Skąd: Ostrowiec Św.
Wysłany: 2011-08-18, 14:52   

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów ;) Mam na imie Konrad, jestem z okolic Ostrowca Świętokrzyskiego. Od 2 lat interesuje się sztuką bonsai i szczerze powiedziawszy, z coraz większym zaangażowaniem podchodzę do tematów związanych z bonsai. Posiadam kilka drzewek: jałowca, brzozy, modrzewia, i inne- jak na razie najlepszy w mojej "kolekcji" jest jałowiec. Chciałbym móc Wam się nim pochwalić i podyskutować na jego temat, bo mam co do niego ambitne plany i wszelkie wskazówki są mile widziane. Puki co pozdrawiam serdecznie ;)
_________________
Konrad
Ostatnio zmieniony przez kono1111 2011-08-22, 10:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Mati_00
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-26, 11:54   

Witam,

mam na imię Mateusz i zamierzam zakupić swoje pierwsze drzewka w niedługim czasie. Mam nadzieję, że spędzimy na wspólnych dyskusjach miło czas, a dzięki Waszej pomocy uda i się odpowiednio zadbać o swoje drzewka
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group